Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Laser z PsOne do PSX

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Laser z PsOne do PSX

Post autor: Bodzio_PSX »

Z ciekawości zapytam idzie jakoś dokoptować laser z PSone do PSX? Wiem, że taśma jest za krótka bo sprawdzałem już taki myk, ale ciekaw jestem czy można jakoś w łatwy sposób przemienić taśmę z laseru z klasycznego psxa i użyć jaw tym z PSone?
Ostatnio zmieniony śr 12 wrz, 2012 17:42 przez Bodzio_PSX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Są na allegro takie przedłużki do taśm około po 14 zł
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Taśmę można przełożyć, ale to dość trudne. Poza tym żeby umieścić laser z PSone w PSXie musisz też przełożyć tą czarną plastikową ramkę całego mechanizmu (bo ta w Psone jest nieco niższa)
SCEE™

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Post autor: Bodzio_PSX »

Właśnie widziałem te przedłużki, ale to wyjdzie za drogo i za dużo zabawy. Dzięki za info.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Spoko ;)
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

ODPOWIEDZ