Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Złącze padów i kart pamięci

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Skalotino
-#
Posty: 13
Rejestracja: ndz 18 gru, 2011 13:09

Złącze padów i kart pamięci

Post autor: Skalotino »

W moim nowym psx scph 7502 jest uszkodzony port padów i kart pamięci czy można przełożyć to złącze z ps scph seri 10xx. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tak

xzer0

Post autor: xzer0 »

Chodzi ci o ps one. Generalnie chyba się da. Nie znam 1000x (pierwszy europejski model), ale wiem że albo kabel zasilacza, albo od portów padów był inny i może nie pasować. Od ps one nie przełożysz. Zobacz bezpiecznik na płycie głównej.

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Przełożenie portów raczej nic nie da, tam nie ma co się przepalić, no chyba że to uszkodzenie mechaniczne, jeżeli ci pady nie działają to płyta główna do naprawy albo taśma. Jeżeli to inny psx to raczej będą pasować, od ps one na pewno nie będą pasować bo są przylutowane.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie znam 1000x (pierwszy europejski model), ale wiem że albo kabel zasilacza, albo od portów padów był inny
Kabel od zasilacza był inny (jak i sam zasilacz). Miał o dwa piny więcej ;)
tomx1989 pisze:Przełożenie portów raczej nic nie da, tam nie ma co się przepalić, no chyba że to uszkodzenie mechaniczne
Może i przepalić nie ma co, ale sam wiem, że możliwe jest uszkodzenie portów. Sam miałem taki przypadek ;) Także jeśli ma możliwość to może przełożyć porty. Z tym, że należy pamiętać o taśmie która zapewne w 7502 jest dłuższa.
SCEE™

ODPOWIEDZ