Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Bezprzewodowy Pad do PSX

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Kacoo
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 27 wrz, 2012 14:30

Bezprzewodowy Pad do PSX

Post autor: Kacoo »

w Saturnie ostatnio widziałem bezprzewodowego pada "do Ps2/PSX". Na allegro tez są jakieś bezprzewodowe pady opisane "do PS2/PSX" więc moje pytanie to: Czy do PSX da się podłączyć bezprzewodowego pada?

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tak da sie ale pad od ps2 chyba nie jest kompatybilny ze wszystkimi grami z psx.
Więc to tak jakbyś podłączył pad z ps2 do psx, tylko w tym wypadku będzie to działać bezprzewodowo

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Mc, proszę Cię sprawdź czasem info zanim coś napiszesz. Pad od PS2 działa bezproblemowo ze WSZYSTKIMI grami na PSXie. Problemy są z odwrotną konfiguracją (pad PSX w PS2).

Do autora - Bezprzewodowe pady bez żadnego problemu zadziałają na PSXie, ale szczerze nie polecam tego rozwiązania. Z własnego doświadczenia wiem, że pożerają więcej prądu niż standardowe pady. Pamiętam, ze przy 2x memorkach, 1x padzie bezprzewodowym i 1x DualShocku konsola nie wyrabiała i nie widziała memorek w slotach :/ Nawet gdy wsadzalem jedną memorkę...

Lepiej zainwestuj w pierwszego DualShocka i dokup sobie kabel przedłużający. Może to nie to samo, ale uwierz - w PSXie nic nie zastąpi oryginalnego DS1.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

A gdzie ja gościa wprowadziłem w błąd ?
Naucz się czytać ze zrozumieniem albo chociaż naucz sie prawidłowej interpretacji.
Przy stwierdzeniu ze pad os ps2 nie jest kompatybilny z grami od psx użyłem słowa "chyba" ponieważ nie byłem pewien tego co powiedziałęm i zrobiłem to dla tego aby nie wmawiać autorowi bredni. Ale zeby go ostrzec na wszelki wypadek. Gdyby był tym zainteresowany to by poszukał na ten temat albo chociaż zapytał na forum gdzie zostało by to wyjaśnione.
Zresztą jeżeli już jesteśmy przy tym większym poborze prądu, a raczej przy większym poborze natężenia bo to raczej to miałeś na myśli. To muszę powiedzieć ze nie każdy odbiornik pobiera tyle samo i zapewne da sie tak grać.

Kacoo
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 27 wrz, 2012 14:30

Post autor: Kacoo »

Właśnie problemem było to, że przeszukiwałem internet, by sprawdzić czy da się tak, ale nigdzie nie pisali. A odnosząc sie do Quake96, to mam DS1, tylko mój pokój jest dość duży, a kabel na tyle krótki, że musze sobie podstawiać krzesło pod telewizor by pograć. Właśnie dlatego zastanawiałem sie nad rizwiązaniem z padem bezprzewodowym. Ale jeśli mówisz, że to sie nie opłaca, to chyba tak jest. :)

xzer0

Post autor: xzer0 »

Na llegro są w dziale ps2 tanie przedłużki do padów. Na pewno lepiej grać oryginalnym padem niż chinolem z rakotwórczego plastiku, który rozpadnie się po krótkim czasie.

ODPOWIEDZ