Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Sony Playstation/PSX/PSOne - Review/Recenzja

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
fifka
-#
Posty: 5
Rejestracja: śr 20 lip, 2011 08:50

Sony Playstation/PSX/PSOne - Review/Recenzja

Post autor: fifka »

Pierwszy dotknąłem się recenzji konsoli, i mimo braku dobrego sprzętu myślę że wyszło nie najgorzej i z pomysłem.

ZAPRASZAM

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Zaskoczę Cię, bo nie byłeś z tym pierwszy, bowiem szmat czasu temu i ja "parałem" się wszelakimi Wideo związanymi z PSX'em. Na swoim koncie YT miałem ze 3 recenzje, z czego dopiero ta ostatnia mogła być że tak nazwę "Uznana". Nawet chyba na forum swego czasu prezentowałem moje filmy. Dziś co prawda z filmów nic nie zostało, ale widzę, że zaczynasz podobnie jak ja, więc liczę że twój zapał nie zniknie :P

Niemniej jednak Tobie również poszło nie najgorzej, choć swoje trzy grosze dorzuciłem w komentarzach do filmu ;)

PS: Mała rada na przyszłość. Jeśli myślisz poważnie nad nagrywaniem recenzji konsolek, zacznij używać statywu i przed nagraniem ustaw kamerę/aparat pod możliwie najlepszym ustawieniem względem padającego światła. Jeśli nie masz statywu, użyj swojej wyobraźni i sam go prowizorycznie wykonaj. Ja osobiście używałem w tym celu stolika i kilku kartonowych pudeł...

Pozdro ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
jarząb13
-#
Posty: 59
Rejestracja: pn 24 wrz, 2012 15:25
Kontakt:

Post autor: jarząb13 »

wyszło ci słabo ale się nie zrażaj
PS2 SCPH 77004

Awatar użytkownika
kurek2012
-#
Posty: 200
Rejestracja: czw 25 paź, 2012 14:16

Post autor: kurek2012 »

mi sie podoba :-D
PlayStation 2 FAT SCPH-30003 FMCB N/A 200GB HDMI
PlayStation 2 slim SCPH-75004 FMCB
PlayStation 3 super slim CECH-4304A
PlayStation 4 CUH-1000A
PSP SLIM 3004
PSVITA PCH-1004
Commodore 64

ODPOWIEDZ