Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Dobór telewizora (pomoc)

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Kospel
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 30 lis, 2012 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Dobór telewizora (pomoc)

Post autor: Kospel »

Witam, chciał bym się zapytać ilu calowy telewizor CRT polecacie do podłączenia do konsoli PSX. Chcę żeby obraz był w "najlepszej" jakości, ale jednocześnie żeby nie było to takie malutkie, telewizor bede miał metr-dwa od siebie. Chciał bym się jeszcze zapytać czy lepiej połączyć przez kabel AV czy przez przejściówkę na eurozłącze ?

Proszę o opinie i ewentualnie pytania, jeśli coś niejasno powiedziałem, przepraszam jestem nowy w temacie... :)

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Wielkość zależy od tego w jakiej odległości siedzisz od tv, mam tv 21 cali i siedzę od niego max. 3 metry. Gdybym siedział dalej to przydałby się większy, chociaż na większych tv nie podoba mi się obraz bo widzę wszystkie piksele :-P Dla ciebie myśle że najlepszy byłby właśnie 21 calowy, koniecznie z wejściem Euro. Jeżeli użyjesz zwykłego kabla av obojętnie czy z przejściówką na euro czy nie, to obraz i tak będzie taki sam czyli taki se :-) Musisz kupić kabel RGB czyli z jednej strony wtyczka do psx-a, a z drugiej eurozłącze, bez żadnych przejściówek ;-) Obraz przesłany takim kablem ma dużo lepsze kolory, obraz tak nie faluje i jest lepsza ostrość.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Tak naprawdę na wszystkich CRT obraz jest niemal identyczny, niezależnie od rozmiaru. Ja mam 28" i grając z odl. 2 metrów mam idealny obraz.
SCEE™

Kospel
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 30 lis, 2012 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kospel »

Niestety sprawdzałem i 21" sie u mnie nie zmiesci ;/ mysle ze pewnie cos 16-18 bylo by idealne (mam troche malo miejsca bo chce to postawic na biurku), tylko ze w ogole nie widze takich ofert telewizorow co mnie martwi, jest duzo 14", ale jak myslicie, to bedzie raczej za malo ?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Powieś na ścianie. Zrób sobie półeczkę albo coś. U mnie też nie wiedziałem gdzie dać, ale odsunąłem trochę parę rzeczy i miejsce na styk się zrobiło.

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

14" nie są takie złe, ale na granie np. w 2 osoby już mniej się nadają. Jak grasz sam to 14 cali powinno być wystarczające. Sam mam i nie narzekam.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Kospel
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 30 lis, 2012 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kospel »

Będę się starał znaleźć 15-17, konsola kupiona, niedlugo przyjedzie, szkoda ze nie ma do czego podlaczyc xD dzieki wszystkim za pomoc, jak ktos ma cos jeszcze do dodania to pisac ^^

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Gdybyś szukał TV, to pisz do mnie, mam jeden na sprzedaż ;P

Kospel
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 30 lis, 2012 15:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kospel »

Juz kupilem, wlasnie dzis i jednak 21" jakos sie zmiescil teraz tylko czekanie na konsole :D jutro albo za dwa dni bedzie :D

EDIT:
Dziekuje wszystkim za pomoc, telewizor jest, konsola jest wszystko smiga :D
Ostatnio zmieniony sob 08 gru, 2012 21:50 przez Kospel, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ