Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Lightgun- pistolet psx

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

encorton
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 12 mar, 2011 17:58

Lightgun- pistolet psx

Post autor: encorton »

Witajcie. Od kilku dni grzebie w internecie szukając odpowiedzi na moje pytania, ale nic nie znalazłem. Czy ktoś wie i mógłby mi wyjaśnić na jakiej zasadzie działają lightgun-y do psx-a? Jeszcze do niedawna myślałem że to dokładnie to samo co było w pegasusie. Jednak szukając na allegro pistoletów do psx zauważyłem że oprócz wtyczki pada mają jeszcze żółty kabel chinch. Z tego co mi wiadomo to żółty odpowiada za video. Jak to się podłącza i jak to działa? Zbudowałem automat arcade i chciałem do niego podłączyć taki pistolet. W automacie mam tv crt (ponoć tylko na nich działają lightguny). Pistolet podłączyłbym przejściówką do pada. Czy takie coś będzie działało? Emulowałbym gry przez mame ("strzelanki" z automatów) i gry z psx. Proszę o odpowiedź tutaj lub gg: 3391455. Pozdrawiam

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Link
Wszystko masz wyjaśnione, tylko że po angielsku, żółty kabel służy do dokładniejszej/szybszej synchronizacji horyzontalnej, która jest 256 razy szybsza od pionowej 60Hz.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

ODPOWIEDZ