Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z grami na PSX, po odpaleniu dziwnej płytki

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

TheBL4ST3R
-#
Posty: 4
Rejestracja: ndz 06 sty, 2013 11:11

Problem z grami na PSX, po odpaleniu dziwnej płytki

Post autor: TheBL4ST3R »

Witam,
Naszła mnie ostatnio ochota na pogranie na PSX'ie, lecz nie miałem żadnych gier. Pożyczyłem tak więc parę gier od kolegi, podłączyłem konsolkę do telewizora i grałem chwilkę. Ponieważ moja konsola jest przerobiona, grałem na piratach. Milutko sobie grałem, aż nagle naszła mnie ochota zagrać w grę, która na płytce była dosyć śmiesznie zatytułowana "Małysz skoki". Przeważnie kolega podpisywał płytki ich oryginalnymi nazwami, stąd też moje zdziwienie. Nawet mieściłą 700mb, niż zwykle 650mb. Ale to takie szczegóły. Włożyłem płytkę do napędu, i zobaczyłem dziwny screen na początku. Zamiast zwykłego napisu "PlayStation" i tego znaczka nad nim, pojawił się napis "PlayStation Static" i z dziwnym logiem "StC". Gra była po niemiecku, ale to nic. Lecz ze względu na niską grywalność i brzydkich, denerwujących, jakby zniekształconych trochę dżwięków, postanowiłem sobie zagrać w jedną z wcześniejszych gierek. I tu problem, gdyż płytki nie odpalają się, dochodzi tylko do loga "PlayStation" i freeze. Raz mi doszło do tytułu gry, ale potem też gra się sfreezowała. Ale najdziwniejsze jest to, że "Małysz skoki" działa sobie spokojnie bez zarzutów.
Wiecie może w czym problem, i jak to naprawić?

pavi10
-#
Posty: 9
Rejestracja: czw 26 sty, 2012 15:05

Post autor: pavi10 »

Spróbuj odłączyć konsolę od prądu, żeby wyczyścić pamięć. Dla pewności odłącz od niej wszystkie kable i zostaw tak na kilka minut.

ODPOWIEDZ