Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Porysowane płyty, a zużycie lasera

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

LiRoy
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 28 maja, 2008 16:06

Porysowane płyty, a zużycie lasera

Post autor: LiRoy »

Jeśli moja płyta z tekkenem 3 jest mocno porysana i się ciężko ładuje to wpływa to na zużywanie się PSX? Albo lasera nie wiem, pytam się tam ;)
Ostatnio zmieniony wt 15 lip, 2008 11:20 przez LiRoy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Jasne.. właśnie przez to laser narażony jest na zbytni wysiłek co powoduje, że szybciej się zużywa ;-) ale ja bym się tym tak nie przejmował, taki urok przerobionego PSX'a.
Ostatnio zmieniony wt 15 lip, 2008 11:21 przez LukasTe, łącznie zmieniany 1 raz.

LiRoy
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 28 maja, 2008 16:06

Post autor: LiRoy »

jak urok? Jak mi sie zepsuje nie wiem jak naprawie xD

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

A jak chcesz temu zapobiec? Oczywiście możesz nie używac już porysowanych nawet lekko płyt i nagrywac na nowe ale to i tak nie będzie to samo jak originał na nieprzerobionej konsoli. Można jedynie to ograniczać.. jednak przerobione konsole nawet przy wysokim użytkowaniu potrafią bardzo długo służyć :super:

Don_Vinzentto
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 25 maja, 2008 17:40

Post autor: Don_Vinzentto »

Troche wpłynie jak dbasz o konsolkę i jej nie przegrzewasz to i tak bedzie ci długo służyc laser to koszt okolo 27 złotych wkładasz nowy i tyle. A plytki możesz dać do regeneracji albo nagrywać z jak najwolniejszą prędkoscią na dobrych plytach jak chcesz nie obciążać konsolki. Polecam również chip ktory wyłącza się przy wczytaniu gry nie obciąża ci potem konsolki

ODPOWIEDZ