Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

PSX 9002 chip

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

riderek20
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 17 sty, 2011 14:30

PSX 9002 chip

Post autor: riderek20 »

Witam nabyłem ostatni psx model 9002 i mam dwa problemy.
1.
myślę że to juz zuzyty napęd bo jak włożę płytke to jakby nie miał sił zakręcić płytką . obróci z dwa razy i za chwile znowu z dwa razy i staje. raz normalnie sie rozpedziła jak powinna ale nie wczytało gry pierw wyskoczył please playstation format disc a póżniej normalnie kręciło ale stało w biosie i dalej nic.
2.
druga sprawa sie tyczy chipa. jest to chip 12C508A juz taki lutowalem raz do takiego samego modelu i lutowałem na multimode v3

Obrazek

i ogólnie we wszyatkich schematach jakie mam to zawsze jest pomijana druga nóżka od chipa a tu w tej konsolce jak ja rozebrałem sprawa wygląda tak.
Obrazek
czy ktos sie juz spotkał z takim wlutowaniem chipa. czy nie lepiej będzie przelutowac go na multimode v3 jak wyżej albo najprościej na 4 kabelki.

xzer0

Post autor: xzer0 »

Jak poprzekładasz kabelki w SCART to wyjdzie ci HDMI? Nie ma takiej możliwości. Multimode to wsad, a nie 12C508A. Wsad to oprogramowanie, a 12C508A to programowalny PIC na który możesz sobie wrzucić dowolny wsad. A co do pytania pierwszego to laser już padł. Wyczyść go, podkręć, ale i tak na niewiele to się zda.

ODPOWIEDZ