Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z grami

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Kacoo
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 27 wrz, 2012 14:30

Problem z grami

Post autor: Kacoo »

W wakacje kupiłem sobie własnego psx'a, to było moim marzeniem od dzieciństwia, kiedy to chodzilo sie pograć do kolegów itd. Konsole mam oczywiście przerobioną tak że grają i amerykańskie i europejskie, ale nie każda gra którą nagram działa. Mam pare gier amerykańskich i pare europejskich, więc nie rzecz w regionie, ale czasem jak nagrywam płyte i wkładam do napędu to jakby jej nie widział. Jest to pierwsze logo, ale już to drugie sie nie ładuje. Wie może ktoś dlaczego tak jest?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Może laser już odchodzi. Zależy też na czym nagrywasz, na co nagrywasz i ustawienia.

Kacoo
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 27 wrz, 2012 14:30

Post autor: Kacoo »

Według sprzedającego laser powinien być jeszcze troche sprawny, a nagrywałem i Alkoholem i UltraISO, na płyty Sony. Więc czysto teoretycznie wszysko powinno działać.

xzer0

Post autor: xzer0 »

Prędkość najniższa? Proponuję tylko alcohola. Profil playstation. I możesz przeczyścić laser alkoholem izopropyowym, lub gazikami które są w aptece nasączone tym.

Kacoo
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 27 wrz, 2012 14:30

Post autor: Kacoo »

Prędkość oczywiście najniższa :) to przeczyszczę i sprawdze czy działa

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Jeżeli laser był, że tak powiem od nowości, a konsolka przecież ma już swoje lata ( ponad 10 ), to po prostu laser jest już "przemęczony". Często-gęsto powiem tak. Te płytki co masz to już były zapewne używane, więc sprzęt nie ma problemu z ich odczytaniem . Natomiast te co były nagrywane i od razu włożone, zazwyczaj skutkują tym, że laser nie od razu "złapie" płytki. Najlepiej wtedy chwilę odczekać i znowu włożyć krążek. Za którymś razem ( u mnie zazwyczaj za 3 ) , laser łapie płytkę i można grać, a potem to już standardowo :D
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

ODPOWIEDZ