Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PSX a PSOne

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

DJMixCuma
-#
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 mar, 2013 17:30

PSX a PSOne

Post autor: DJMixCuma »

Siema.
Mam PSOne SCPH-102 przerobionego. Czym się różni od PSX SCPH-9000 (oprócz wielkości :P)?
Która z konsol jest lepsza? Która ma lepsze bebechy?
Chciałbym mieć najlepszego Plejaka 1 do gier. ;)

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

W PSone możesz podłączyć monitorek LCD, a fata możesz połączyć z inną konsolką przez serial I/O, czyli można grać w multi na dwóch tv ale tylko kilka gier to obsługuje. PSone ma taką wadę że jego klapka jest z cienkiego plastiku, na allegro często widać te konsolki z uszkodzonymi klapkami.
Grubas za to jest zbudowany jak czołg :-) ale bebechy te same mają. Jak bym miał polecać jakiś model to albo 5x0x albo 7x0x, ale tylko ze względu na port parallel, do którego można podłączy np. urządzenie za pomocą którego można odtwarzać mp3 lub w przyszłości PISO czyli czytnik kart sd.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Re: PSX a PSOne

Post autor: KoYoT »

DJMixCuma pisze:Siema.
Mam PSOne SCPH-102 przerobionego. Czym się różni od PSX SCPH-9000 (oprócz wielkości :P)?
Która z konsol jest lepsza? Która ma lepsze bebechy?
Chciałbym mieć najlepszego Plejaka 1 do gier. ;)
O bebechy nie pytaj , bo to jedno i to samo :D Najlepszego "Plejaka" to będziesz miał, jak o niego zadbasz ( dobre dbanie = długa żywotność ). :) Poza wielkością nie ma zbytnich różnic, no poza tym, że PSOne nie ma portu Parallel , ale SCPH-9xxx również go nie posiadają. Poza tym jak już wspomniano, do PSOne możesz podłączyć kompatybilny ekranik 5-6 calowy bodajże. Pewną różnicą PSOne a PSX jest to, że ten mniejszy może mieć problemy z odpaleniem niektórych gierek, no i konstruktorzy powrócili do błędów znanych z wersji BIG: 1xxx, 3xxx, 5xxx .
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

DJMixCuma
-#
Posty: 17
Rejestracja: sob 16 mar, 2013 17:30

Post autor: DJMixCuma »

Wychodzi na to, że najlepiej jest kupić zadbanego PSX SCPH-9xxx.
Nie mam zamiaru bawić się w odpalanie gier z karty pamięci, oryginalne tłoczone płytki, z czarnym spodem - kocham to.

Aktualnie mam PSX, lecz wyżej napisałeś, że błędy zastosowali. Ja lekko podkręciłem laser i śmigają mi wszystkie gry. :)

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Nie chodziło mi o PSX, mówiłem o PSOne, że ma problemy z uruchomieniem niektórych gierek, ale to sporadycznie. Duży nie ma takich kłopotów.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
PanGracz1995
-#
Posty: 23
Rejestracja: wt 02 kwie, 2013 21:49
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: PanGracz1995 »

Moim zdaniem najlepszy wybór jest wziąć PSXa 9002 ponieważ sam posiadałem ten model i wytrzymał u mnie jak najdłużej , tyle że jak pożyczyłem koledze konsolkę to wróciła do mnie z uszkodzonym laserem i nie miałem ochoty już u niej lasera wymieniać , polecam akurat ten model bo moim zdaniem najlepiej się sprawuję a co do PSOne to raz posiadałem tą mini wersje konsolki i moim zdaniem jest słaba ponieważ klapka w niej może się łatwo popsuć i niekiedy gry się częściej na niej zawieszają tak dość porysowane (chociaż tak było u mnie z PSOne) a na PSXie bez problemu wczytywały się nawet bardziej porysowane gry
Jeśli jest ktoś chętny do pogrania w Tekken 6 Online na PS3 to proszę pisać na prywatnej wiadomości , mój PSN to: HakuNinja

ODPOWIEDZ