Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Ekran do PSone

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Kacoo
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 27 wrz, 2012 14:30

Ekran do PSone

Post autor: Kacoo »

Witam, dość regularnie podróżuje przez Polskę, lecz jako pasażer więc 10h podróży potrafi sie nieźle dłużyć. zobaczyłem niedawno że do PSone istnieje opcja doczepienia ekranika i zasilania z zapalniczki samochodowej. Moje pytanie brzmi: gdzie i za ile można kupić taki ekranik?

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Gra nie warta świeczki. Za taką samą sumę kupisz psp. A psp emuluje psx, wszystkie stare segi, nes, snes, amigi i inne.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Zdecydowanie zgodzę się z xzer0. PSP będziesz mógł zabrać wszędzie, po wgraniu pluginu bateria będzie mogła wytrzymać ok 6 godzin ciągłej gry(bez niego jest to nieco ponad 4), więc zdecydowanie poleciłbym Ci to rozwiązanie. Wydajesz ok 300zł i masz dobre PSP. Dokupujesz do niego kartę pamięci 16Gb i żyć nie umierać ;).

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Oczywiście że PSP jest dobrym rozwiązaniem ale jeżeli kolega uczepił by się PSOne
To taki Ekranik jedynie można dostać na Ebay-u. Z czego patrzyłem to nie orginalny ekran chodzi po 69 Euro a orginalny z kartonikiem po 139 Euro więc już taniej o wiele PSP z kartą pamięci wyjdzie ;)
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

ODPOWIEDZ