Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

PSone brak dźwięku.

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

BrudnyHarry69
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 05 sie, 2013 16:29

PSone brak dźwięku.

Post autor: BrudnyHarry69 »

Witam, przetrząsnąłem cały internet i nigdzie nie znalazłem nawet szczypty wskazówek związanych z moim problemem. Otóż kupiłem konsole na rynku (najprawdopodobniej została wyrzucona przez jakiegoś niemca, zwinięta z wystawki i opylona mi) w międzyczasie mogła być delikatnie zalana. Po odpaleniu w domu działała, ale dźwięk czasem był czasem nie. Zamówiłem na allegro chip, przyszedł kilka dni później, został wlutowany, odpalam grę i cisza a w momencie gdy powinno pojawić się intro gra się zawiesza. Wylutowałem chip i niestety dalej cisza, wkładam płytę z muzyką - to samo... Dźwięku nie ma również podczas logo powitalnego PS. Sprawdzałem bezpieczniki na płycie głównej wyglądają na dobre, nie wiem już czego się czepić. grzałem konsole suszarką w nadziei że to jakiś kondensator - na próżno. Dodam jeszcze, że mam spore zaplecze i jestem otwarty na porady ;)

ODPOWIEDZ