Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Co to jest to Platinum?

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Maxim128
-#
Posty: 28
Rejestracja: sob 08 cze, 2013 18:08

Co to jest to Platinum?

Post autor: Maxim128 »

Witam.

Dopiero zaczynam zbierać gry na PSX. Na razie mam dwie(naprawdę tylko dwie). Obie są z napisem PlayStation Platinum i mają srebrną płytkę(od strony okładki oczywiście). A jak patrzyłem na Allegro to wiele gier ma normalne kolorowe okładki.

I mam pytanie co to jest to Platinum? Jakaś limitowana edycja? Sa jakieś różnice w grze normalnej i Platinum?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Do serii Platinum trafiają w teorii najlepiej sprzedające się/najlepsze gry. Nie pamiętam dokładnie ile gra musi mieć sprzedanych egzemplarzy, żeby była w Platinum wydana. Ale to w teorii. W praktyce kryterium serii Platinum chyba nikt nie zna, a takowa jest na każdej konsolce SONY. :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Poszukałem w necie i piszą, że gry Platinum mają co najmniej rok, ale czy to prawdziwe informacje, to nie wiem. Wydaje mi się, że trafią tam te najlepsze z najlepszych gier. Najbardziej popularne, największa ilość sprzedaży i inne duperelki.
Obrazek

ODPOWIEDZ