Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

"Kaszlący" laser w psx musi stać pionowo

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

rombi22
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 22 paź, 2010 09:15
Kontakt:

"Kaszlący" laser w psx musi stać pionowo

Post autor: rombi22 »

Witam. Pewnie dużo osób tak miało bo psx nie jest za nową konsolą. Mam 12 lat i interesuję się tego typu rzeczami więc kupiłem ukochaną psx i pare miesięcy potrzymała i "Bęc!" laser padł , pomyślałem sobie że już po niej , a "nowego" a raczej używanego lasera nie chciałem kupywać. Więc konsolę rozebrałem , podkręciłem i złożyłem do kupy. Pograłem dalej w MoH:U
i znowu bęc , więc przeczyściłem laser i działało dalej troszkę. Znowu po paru dniach się rozsypało więc dałem sobie spokój. Konsola stała już pare miesięcy a ja tęskniłem za graniem :D. Dziś naszła mnie ochota i poczytałem , postawiłem konsolę na boku prawym ,pionowo.
I działa ! Nareszcie ! I teraz pytanie . Jak długo ten laser jeszcze wytrzyma ? Bo gry i muzykę odtwarza zawodowo. Boje się że mi szybko padnie , i czy będzie musiała konsola tak stać cały czas w pionie ? Proszę o odpowiedź ! Z góry dziękuje i pozdrawiam.

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

To złom. Kup nowy na it7. Sam mam takiego w ps one i po drobnych usprawnieniach działa idealnie już drugi rok. Konsolę mało używam. Nie podkręcałem go. Dałem lepsze kółko be te od psxów można sobie o kant D rozbić i wymieniłem gumki na oryginalne.

rombi22
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 22 paź, 2010 09:15
Kontakt:

Post autor: rombi22 »

No dobrze , ale mam wymienić cały laser ? Bo nowy jednak na allegro znalazłem ale za 70 zł O-O a kółko to sobie kupić mogę :D i gumki też ale to na serio jakoś pomaga ?

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Pisałem że nie allegro ale sklep z konsolami it7. Kupujesz nowy moduł za 35zł z wliczoną wysyłką i wymieniasz gumki na te od starego i lepsze kółko dajesz

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Ja ponad 10 lat używałem psx w pozycji pionowej i nadal dobrze działa ;-) a jak długo twój będzie działał po podkręceniu, na pewno krócej.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

rombi22
-#
Posty: 12
Rejestracja: pt 22 paź, 2010 09:15
Kontakt:

Post autor: rombi22 »

Łał ! Aż 10 lat ? hehe :D narazie to muszę pieniądze uzbierać na nowy laser :)

ODPOWIEDZ