Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z padami (psx)

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sunsedvista
-#
Posty: 18
Rejestracja: sob 23 lut, 2013 14:55

Problem z padami (psx)

Post autor: Sunsedvista »

Cześć, mam taki problem. Pod moją starą konsole psx, nie działa żaden pad! Podejrzewam, że problem tkwi w gniazdach, lecz jest pewna rzecz, która zbija mnie z tego tropu. Mianowicie działa tylko jeden, jedyny pad. Jest to pad do ps2, ten drugi model z krótszym kablem. Próbowałem z oryginalnymi padami do ps1, kupiłem nawet jakiś z Manty, i inne z ps2 i NIC! Nie działa! Tylko ten jeden. Zastanawiające, ponieważ gdy zakupiłem przedłużkę cały czas działał. Stąd podejrzenia, że wina może leżeć w systemie (czego bardzo się obawiam, bo nie znam się na tym). Jak myślicie? O co tu może chodzić? Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Edit:
Zapomniałem dodać, że sprawdzałem pady do ps1 u kolegi i teraz uwaga, wszystkie działały.W czym więc jest problem!?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

A wystarczy czasem poczytać :P Akurat dopiero co rozwiązano prawie identyczny problem. Prawdopodobnie padł Ci bezpiecznik od padów.
SCEE™

Awatar użytkownika
Sunsedvista
-#
Posty: 18
Rejestracja: sob 23 lut, 2013 14:55

Post autor: Sunsedvista »

Mogę prosić o link do tematu?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

http://swiatpsx.pl/dualshock-nie-dziala ... vt8977.htm

Dwa tematy poniżej Twojego.

PS: Oba te tematy założone są w złym dziale. Od spraw technicznych PSXa, jest odpowiedni dział niżej. Ten służy do pomocy dot. Forum, a nie konsol.
SCEE™

Awatar użytkownika
Sunsedvista
-#
Posty: 18
Rejestracja: sob 23 lut, 2013 14:55

Post autor: Sunsedvista »

W takim razie dziękuję, przynajmniej wiem co może być przyczyną.Temat zamykam :)

Zablokowany