Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

nie działające pady model 9002

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

kutrzeba
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 22 lut, 2014 07:32

nie działające pady model 9002

Post autor: kutrzeba »

zwykłe pady w konsoli bez wibracji działają tyle że tylko 1, po podłączeniu 2 pada jest problem
konsola nie widzi żadnego pada z wibracjami

wielka prośba o pomoc, bo za bardzo nie wiem jak się za to zabrać a nie chciał bym czegoś uszkodzić

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

miernik mam taki :
Obrazek

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Bezpieczniki sprawdź, w psx mają oznaczenie np PS602 i wyglądem przypominają sześcian. W mierniku ustaw na "tester diód" czy "brzęczyk" (zależnie od miernika). Jest to na prawo od wartości 200 ohm (symbol omega). Przyłóż dwa przewody i gdy nie ma żadnej wartości to oznacza że jest spalony. Nigdy nie mostkuj bezpieczników.

kutrzeba
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 22 lut, 2014 07:32

Post autor: kutrzeba »

więc tak mam dwie konsole 9002 sprawna i własnie tą uszkodzoną w obu przypadkach miernik zachowuje się tak samo 001 lub wyższa wartość która spada po chwili do 000

można liczyć na jakieś sugestie ?


Edit:

ok chyba znalazłem PS605 sześcian oznaczony " 15 "
miernik nic nie reaguje pokazuje cały czas 1 tak jakby nie bym wcale nie przykładał igły miernika do bezpiecznika


teraz moje pytanie niby mam płytę główna konsoli 7502
czy przełożyć bezpiecznik czy można gdzieś kupić nowy ?

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

W sumie jak mieszkasz w trochę większym mieście to znajdziesz bez problemu bezpiecznik SMD. One są chyba na 0.5A lub 0.7 A. Jak masz trupa który w ogóle nie działa to możesz przełożyć. Sam tak robię tylko te "sześciany" ciężko wylutować. Jakbym miał u siebie sklep kupiłbym nowy. Drogie to nie jest. Koszt paru groszy (dosłownie).

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Przełóż, w lokalnych sklepach jest problem z elementami SMD takimi jak fuse, led czy inn e, bo nie zawsze chcą sprowadzać

kutrzeba
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 22 lut, 2014 07:32

Post autor: kutrzeba »

psx już sprawny, znów mogę grac po lanie w red alert retaliation :D
dzięki

Game Master +++
-#
Posty: 56
Rejestracja: pn 16 lut, 2015 11:44

Post autor: Game Master +++ »

Gratuluję naprawy cieszymy się ,że mogliśmy pomóc ! ;-)
Moje konsole:
Playstation Super Slim SCPH-????
Playstation SCPH-9002 + PAD + MC

ODPOWIEDZ