Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

nie działające pady model 9002

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

kutrzeba
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 22 lut, 2014 07:32

nie działające pady model 9002

Post autor: kutrzeba »

zwykłe pady w konsoli bez wibracji działają tyle że tylko 1, po podłączeniu 2 pada jest problem
konsola nie widzi żadnego pada z wibracjami

wielka prośba o pomoc, bo za bardzo nie wiem jak się za to zabrać a nie chciał bym czegoś uszkodzić

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

miernik mam taki :
Obrazek

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Bezpieczniki sprawdź, w psx mają oznaczenie np PS602 i wyglądem przypominają sześcian. W mierniku ustaw na "tester diód" czy "brzęczyk" (zależnie od miernika). Jest to na prawo od wartości 200 ohm (symbol omega). Przyłóż dwa przewody i gdy nie ma żadnej wartości to oznacza że jest spalony. Nigdy nie mostkuj bezpieczników.

kutrzeba
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 22 lut, 2014 07:32

Post autor: kutrzeba »

więc tak mam dwie konsole 9002 sprawna i własnie tą uszkodzoną w obu przypadkach miernik zachowuje się tak samo 001 lub wyższa wartość która spada po chwili do 000

można liczyć na jakieś sugestie ?


Edit:

ok chyba znalazłem PS605 sześcian oznaczony " 15 "
miernik nic nie reaguje pokazuje cały czas 1 tak jakby nie bym wcale nie przykładał igły miernika do bezpiecznika


teraz moje pytanie niby mam płytę główna konsoli 7502
czy przełożyć bezpiecznik czy można gdzieś kupić nowy ?

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

W sumie jak mieszkasz w trochę większym mieście to znajdziesz bez problemu bezpiecznik SMD. One są chyba na 0.5A lub 0.7 A. Jak masz trupa który w ogóle nie działa to możesz przełożyć. Sam tak robię tylko te "sześciany" ciężko wylutować. Jakbym miał u siebie sklep kupiłbym nowy. Drogie to nie jest. Koszt paru groszy (dosłownie).

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Przełóż, w lokalnych sklepach jest problem z elementami SMD takimi jak fuse, led czy inn e, bo nie zawsze chcą sprowadzać

kutrzeba
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 22 lut, 2014 07:32

Post autor: kutrzeba »

psx już sprawny, znów mogę grac po lanie w red alert retaliation :D
dzięki

Game Master +++
-#
Posty: 56
Rejestracja: pn 16 lut, 2015 11:44

Post autor: Game Master +++ »

Gratuluję naprawy cieszymy się ,że mogliśmy pomóc ! ;-)
Moje konsole:
Playstation Super Slim SCPH-????
Playstation SCPH-9002 + PAD + MC

ODPOWIEDZ