Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Gdzie kupić laser do SCPH5502?

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Amanssy
-#
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 cze, 2011 15:06
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Gdzie kupić laser do SCPH5502?

Post autor: Amanssy »

Witam.
Kupiłem sobie szaraczka i na wstępie standardowo pojawił się problem z laserem.Odpaliłem standardowo alledrogo-znalazłem tez za 60 do PS One i 440 ACM za 25 czyli nie pasuje :P Szukając dalej w otchłani internetów znalazłem kilka sklepów,ale one nie posiadają już 440 ADM.Wiecie może gdzie można kupić nowy laserek do szaraczka? Chodzi mi o pewne sklepy GDZIE NAPEWNO JEST,nie gdzie był kilka miesięcy.Na Robsonie,it7 nie ma.
PSP 1004=5.50 GEN D3
PS 2 Slim x2=70003 PAL Free MCboot,Modbo
PSX 5502

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Post autor: Bodzio_PSX »

Na it7 miał być, ale widocznie nie zamówili. Pozostaje Ci opcja albo kupić gołą konsolę z oryginalnym sprawnym laserem i przełożyć, myślę za 25-30zł powinieneś kupić, albo najtańszy wariant czy zakup lasera z ebay'a. To wszystko są te same lasery co na allegro sprzedają po 60zł, tyle że dużo tańsze.

http://www.ebay.pl/itm/Laser-Lens-KSM-4 ... 3f241c4177

http://www.ebay.pl/itm/GENUINE-LASER-LE ... 27e05e8d09

Awatar użytkownika
Amanssy
-#
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 cze, 2011 15:06
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: Amanssy »

Poszukuje tylko nowego lasera,ponieważ używany może być w gorszym stanie,lub już dogorywający.
EDIT-zamawiałeś kiedyś z Ebaya? Jaka jest sytuacja z walutą-płacę normalnie czy coś trzeba modzić?
PSP 1004=5.50 GEN D3
PS 2 Slim x2=70003 PAL Free MCboot,Modbo
PSX 5502

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Post autor: Bodzio_PSX »

Kupowałem, wystarczy, że masz PayPala i sobie tam już poradzisz ze wszystkim.

Proponuję też napisać maila do it7 czy nie mają laserów, a wiesz, że kiedyś mieli i czy będą mieć. Myślę, że jak sami zauważą zainteresowanie to znów sprowadzą je bo mieli dość długo i w dobrej cenie (36zł) bez zabawy w ebay i czekanie na paczkę mogłoby się wtedy obejść.

Awatar użytkownika
Amanssy
-#
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 cze, 2011 15:06
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: Amanssy »

Właśnie znalazłem na KazPolu.Dzwoniłem i podobnież mają.
PSP 1004=5.50 GEN D3
PS 2 Slim x2=70003 PAL Free MCboot,Modbo
PSX 5502

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Nie kupuj nigdy nowych laserów z Allegro bo szybko padają !!!
Obrazek[/URL]

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Widocznie masz niewprawne ręce, chociaż po tym laserze który mi wysłałeś na zamianę za nokię n73 to mam spore argumenty. Mój z it7 działa od stycznia 2012 i zero problemów. Pszczółka normalnie. Polecam te lasery. Jedynie co to zmieniłem gumki na oryginalne i kółko na lepsze.

ODPOWIEDZ