Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Problem z PSX'em

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Problem z PSX'em

Post autor: MrHubciooo »

Hey :3

Nagrałem sobię na płytę (TDK, prędkość 16x) to http://www.theisozone.com/downloads/pla ... games-psx/ Ale tylko CD 1 .. No i wsadzam do konsoli wypaloną płytę (wypalałem w Alcoholu 120%) i chwilkę sie kręci przestaje i pojawia sie meny.. otwieram i zamykam klapę płyta zaczyna się kręcić no ii.. Zamiast loga PS pojawiają sie jakieś "śmieci".. Widać tylko napisa PlayStation tm 2 literki dd i SCEE tm.. Noo i .. WTF? O_o Jak włączałęm tą płytę za 2 razem to po tym ekranie z sony computer entertainment byø taki dzwięk jak tu http://www.youtube.com/watch?v=SJ92RVruaxs a zaraz po tym taki normalny.. O co chodzi? xD

Dzięki za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Płyta źle nagrana. Ekran z napisem

[center]PlayStation
d
d

SCEE[/center]

Jest charakterystyczny dla płyt nie przeznaczonych dla PlayStation, źle nagranych, lub tzw. RIPów.
SCEE™

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Dziwne.. Nagrywałem za pomocą Alcohol 120% Profil Play Station , tryb RAW DAO .. Parę innych gier też mi tak robi :/

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Może spróbuj innych płyt np. Sony, wtedy będzie pewność czy to wina płyty czy obrazu gry.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Wina obrazu :P .. Nie moge znaleźć dobrego .. Już 3 czy 4 raz nagrywałem inny obraz i to samo.. nie włącza się :( A tak bardzo chce w Bubble Booble pograć na psx'ie

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Gier na psx nie nagrywa się prędkością 16x tylko 4x lub 8x nie więcej
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Wiem że nie.. Ale nie mogę ustawić mniej :<

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

torencik pisze:Gier na psx nie nagrywa się prędkością 16x tylko 4x lub 8x nie więcej
jarząb, znów przyłapałem Cię na pisaniu głupot. Te wszystkie poradniki o nagrywaniu niższą prędkością są przedawnione. Już od dawien dawna wypalarki nagrywają dane na tyle dokładnie, że 16x to dobra prędkość dla PSXa. Ba, nawet ciężko dziś żeby wypalarka potrafiła wolniej nagrywać. Byle używać dobrych płyt, a nie syfu "made for TESCO".
SCEE™

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Jedno słowo bullshit. Kopie nagrane na niższych prędkościach na dobrych płytach nie dość że lepiej działają to są bardziej żywotne.
Sam jesteś jak ten bullshit. Technologia idzie do przodu, więc zastanów się co piszesz.-------> Chamskie wtrącenie w cudzy post neocenzora, oficjalnie moderatora Quake96 (dop.xzer0)


WARA!!! Napisałem odpowiednie zgłoszenie do administracji aby rozpatrzyła twoje nadużycia.

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn 24 mar, 2014 20:37 przez xzer0, łącznie zmieniany 4 razy.

nemezzis
-#
Posty: 35
Rejestracja: wt 04 mar, 2014 22:06
Lokalizacja: Zza krzaka

Post autor: nemezzis »

xzer0, To mam dla ciebie zadanie.
Weź zrób ranking nagrywarek DVD, CD.
Najnowsze co są w sklepie takie ze 3 szt, potem jakieś starsze i później stare. I 3 rodzaje płyt.
Porównaj jaką prędkością da się nagrywać i jak jakość po nagraniu.

Ja mam Samsung SH-202N i na płytach Sony Supermas mogę najmniejszą prędkością nagrać 16.
Wiec co mam szukać nagrywarki z 2005 roku gdzie juz laser będzie ledwo zipiał bo tam nagram prędkością 2?

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

W moim nowym lapku mam nagrywarkę nagrywającą CD z minimalną prędkością 10X. Jakość nośników pozostawia wiele do życzenia. Niezależnie od marki, chodź te dobre działają długo i nie męczą tak laser. Swoje "farmazony" czerpię z doświadczeń związanych z nagrywaniem gier dla Dreamcasta. Tam doskonale da się zaobserwować działanie nośniku. Wiele osób też ma problem z tymi nowymi. Ktoś nawet dorwał starą nagrywarkę, ale nie pamiętam czy to poprawiło coś.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nagrywarki w laptopie to zupełnie inna bajka, więc co Ty w ogóle porównujesz? I opanuj się z tymi hasłami...
SCEE™

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Jestem debilem -_- Właśnie się dowiedziałem dlaczego tak mi się robi xD Bo ściągam gry z strony emuparadise.me i ZAWSZE działają.. Często w w plikach rar jest bin ale nie ma .Cue.. no to otwieram cuemarkera i zamiast dać 2 opcje to ja ciągle dawałem 1 .. Kilkadziesiąt płyt przez to poszło na podstawki xD

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

na tej stronie mozesz sciagnac archiwum plikow .cue do wszystkich gier psx ktore maja na tej stronie, ta paczka niewiele zajmuje. Co do strefy psx to tam srednio jest, gry czesto podzielone na bin i pliki ape co wkurzajace jest bo trzeba ciagle to przerabiac, czasami gry posiadaja typowe problemy zle skopiowanej gry, np tomb raider 1, czy tekken 3 (zawieszajace sie napisy koncowe) no i bardo czesto brak blikow z subkanalami do gier ktore je wymagaja by grac bez patchowania obrazu plyty (dino crisis, res3, soul reaver itp) ale i tak sciagam tam bo maja od cholery tych gier;p
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
MrHubciooo
-#
Posty: 67
Rejestracja: czw 01 mar, 2012 14:18
Lokalizacja: Kańczuga
Kontakt:

Post autor: MrHubciooo »

Ja też właśnie dlatego :D Mi tam zawsze działają :P Ja jak mam ape to nic z nimi nie robie tylko dorabiam do bin cue i mi działają.

ODPOWIEDZ