Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Co byście powiedzieli na...

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Według ciebie to dobry pomysł?

Tak
7
30%
Nie
16
70%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

NIE! NIE! NIE! I JESZCZE RAZ NIE! To forum PLAYSTATION, a nie XBOX czy PC czy niewiadomo co.
I co z tego że będzie się reklamować stronka? Chyba po to żeby ludzie wiedzieli skąd filmy i gry na pc pobierać.
Jestem stanowczo na nie i sorry za odświeżenie tematu ale musiałem wyrazić swoje zdanie na ten temat, inaczej bym był chory. xd
Pozdrawiam.

PS ale się naprodukowałem xD
Ocalić od zapomnienia PSX

moncio
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 20 mar, 2010 15:14

Post autor: moncio »

Człowieku to jest strona o PSX a nie PC,filmy.Stanowczo jestem przeciwko temu pomysłowi , nie możemy pozwolić aby PSX poszło w niepamięć...
Ludzie przypomnijcie sobie chwile miło spędzone przed konsolą ;)
Nad waszymi ulubionymi grami :)
To jest kawał historii:)


PS:Użytkownicy nie pisać o konsolach typu XBOX itp na tych forach, ponieważ przeznaczone jest ono Playstation
nazwa:Świat PSX mówi sam za siebie :-P

ODPOWIEDZ