Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Zostań VIPem!

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
febra1976
-#
Posty: 25
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 14:44
Lokalizacja: strzelin

Post autor: febra1976 »

Trochę głupio się czuję z tą "kupioną zielonością", postaram się coś zrobić dla dobra forum.
Na razie zmagam się z moim mobilnym netem, ciężko uploadować mając prędkość w granicach 100/200 KB ;)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

febra1976, samo to, że się udzielasz to już dużo, a kolor to tylko kolor.. ja nadal rozmyślam nad przyszłością forum, skryptu i ewentualnej przebudowy.

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Może warto odświeżyć forum :) Silnik można zmienić według mnie na bardziej, że tak to ujmę aktualny.
Obrazek

wishina
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 04 lip, 2017 10:58

Post autor: wishina »

poszedł przelew na VIP

ps. żyje tu ktoś jeszcze?

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

wishina, żyjemy :)
VIP przyznany, ale niestety nr konta, który wcześniej był podany jest już nieaktywny. Mój błąd... teraz jest poprawny.

wishina
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 04 lip, 2017 10:58

Post autor: wishina »

THX
podeślesz mi na priv poprawny? Skoro mam to chciałabym za to zapłacić :-D

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

wishina, jest już poprawiony w 1 poście, ale nie ma potrzeby :)

ODPOWIEDZ