Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Pomysły przyszłości Świata PSX

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Nie będziemy ingerować w wypowiedzi aż do takiego stopnia :roll: To jest forum i każdy ma prawo do swojej wypowiedzi, jest też regulamin.. nie wszystkie wstawki będą ładne, piękne ale do tego jest opcja "odpowiedz", że jak ktoś chce to dodaje od siebie ładny opis wraz z linkami i cieszy się, że pomógł.. Różnorodność może być atutem.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Już dawno temu rzuciłem pomysł kolekcjonowania trofeum/wykonywania zadań. Pomysł pochodził z głowy, ale dziś przypadkiem natrafiłem na coś na kształt moich przemysleń.

Na crash-bandicoot.info jest takie coś:
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

A mnie znowu tyle jest jakby nie było... ten cały temat jest pełny pomysłów czekających na realizacje. Musimy się rozwijać. Ostatnio miałem problem z dostępem do neta i inne kłopoty ale to i tak niczego tu nie wyjaśnia a poza tym teraz najbardziej martwię się o serwer. Prawdopodbnie będziemy musieli go zmienić żeby dać radę, a przeniesienie tego to troche zabawy..

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Abarai »

LukasTe, A czemu miał byś niby zmieniać serwer?
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ściśle mówiąc to obecny jest b. dobry i za obecną cenę służył nam idealnie.. obecnie nawet nie ma możliwości wykupienia takowego ale jest pewien szkopul, a mianowicie pojemność bazy danych której pozostało już niewiele. Ilość użytkowników, tematów, treści to wszystko zajmuje miejsce... dokupienie miejsce u obecnego sprzedawcy to zwielokrotnienie kosztów dośc duże w skali rocznej.
Konkurencja oferuje nieco lepsze warunki, baza danych byłaby na "100lat" ale muszę jeszcze rozważyć różne opcje..

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Abarai »

A nie dało by rady pousuwać nie aktywnych użytkowników?I Jeszcze zrobić płatną rejestracje to by się dokupiło miejsce w bazie:D. Nie znam się za bardzo na tym ale jak by zrobić stronę z forum,strona możne chyba więcej danych przechowywać.
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

swiatpsx ma już chomika. I bardzo dobrze. Ja mam taki pomysl żeby admin założyl też facebooka i stworzył zamknietą grupę pod nazwą swiat psx albo cos podobnego. facebook to ogromna mozliwosc promowania naszego forum... :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Jeśli ktoś chce się zająć promocją forum poprzez facebook to proszę :) Wtedy do mnie przesłać materiały itd. dotyczace zbierania znajomych. Ja w tym portalu nie istnieje i szczerze to pare razy tylko widziałem jak to wygląda od środka :-P

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

dobrze. ja mogłbym stworzyc grupę pod nazwą swiat psx a uzytkownicy tego forum ktorzy maja facebooka mogliby sie dolaczac, tylko nie wiem czy mogę użyc nazwy swiat psx bez twojej zgody... ??
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Pozwalam, czyli masz zgodę, śmiało :) Każda akcja promocyjna która służy wszystkim użytkownikom jest mile widziana.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

OK. Nie wiem czy da się utworzyć grupę na nk bo na tym portalu z kolei ja niistnieje wiec niech ktos sie tym zajmie. Użytkownicy wklejajcie linki na swiatpsx do opisów na gg. :D
Kto chce do grupy na fb pisać do mnie

Kod: Zaznacz cały

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001157700276
(stworzę grupę, kjeśli będzie conajmniej 5 użytkowników chętnych)
Pozdro

[ Dodano: Pon 09 Sie, 2010 18:01 ]
Jak narazie 0 chętnych
Co jest z wami?
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Ja swoje pomysły mam głęboko ukryte w sercu, lub wie o nich jedna osoba. Sam nawet nie wiem, kiedy wpadnę na jakiś pomysł typu zmiana diodki w płytce zasilania w PSX, czy sam sklep. Ze swojej strony mogę obiecać, że coś wyszykuję na mikołaja :)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hej. Ja mam jeszcze taką sygestię: można by zmienić kolor uploaderów, a różowy kolor nicków dać dziewczynom na naszym forum, gdyż oglądając listę użytkowników zauważyłem że są one niewielkim odsetkiem zarejestrowanych użytkowników. Nie wiązałoby się to oczywiście z jakimiś przywilejami, tylko zmianą koloru nicka. :D Pozdro.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

ExGamer znajdą się ,,mądrzy'' co będą specjalnie wpisywać, że są kobietami dla kolorku :P

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Pierce pisze:Już dawno temu rzuciłem pomysł kolekcjonowania trofeum/wykonywania zadań. Pomysł pochodził z głowy, ale dziś przypadkiem natrafiłem na coś na kształt moich przemysleń.

Na crash-bandicoot.info jest takie coś:
Dziękuje za wszystkie propozycję, prosze o więcej. Ten mi się aktualnie podoba i gdy już w 100% uporam się z serwerem to postaram się coś takiego lub podobnego wprowadzić u nas.

ODPOWIEDZ