Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Pomysły przyszłości Świata PSX

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Ile jeszcze trzeba czekać na konkretniejsze zmiany ? LukasTe mi się wydaje, że nie ma co czekać tylko trzeba działać i tym bardziej nie wydaje mi się żeby tobie zależało na stronce. Spędzasz za mało czasu, za mało nowości wprowadzasz. Ja wiem, że nie jest to najłatwiejsze, ale admin powinien się z tym liczyć i mieć czas na swoją stronkę. Jak nie pojawią się zmiany i sytuacja będzie dalej taka sama to prawdopodobnie opuszczę stronke, bo ile można czekać na coś sensownego jak konkurencja depcze nam po piętach. Nie chodziło mi o zarzucenie tobie czegoś, po prostu byś pomyślał nad tym
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Blaevy, dzięki za szantaż :) Każdy wie, że masz racje i nieliczni mówią mi o tym wprost. Mi jednak pozostaje kolejny raz poprosić o uzbrojenie w cierpliwość.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Nie chodziło mi o szantaż, po prostu jak nie będziemy polepszać forum to nic z tego nie wyjdzie. Wypadało by polepszyć dział w jakiś sposób o samych grach, bo działy warezowe są dostatecznie wypełnione. Jest dosyć dużo pomysłów, a jedynie nieliczna część została wprowadzona w życie forum. Po prostu trzeba działać !
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Zgadzam się z Blaevym. Obawiam się, że na tym forum wszystko dzieje się zgodnie z Polską polityką, z którą nie zgadza się pan Kononowicz :). `Ja nie jestem jak inne partie, które mówią, a nic nie robią`. Tymi słowami pan K. Kononowicz kończył swoją dość zabawną przemowę (choć pewnie nie dla niego) podczas kandydowania na prezydenta Białegostoku. Wydaje mi się, że właśnie nasze forum zbliża się do sposobu działania ww. polityków. Powiedziane zostało co trzeba zrobić. Nie powiedziane zostało jednak kiedy. Nie powiedziane zostało dlaczego trzeba czekać. Nie powiedziane zostało co zostaje teraz opracowywane. Nic nie wiadomo, po za tym, że trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Chyba jasne jest dlaczego psxpower jest forum bardziej aktywnym, jednak z mniejsza ilością użytkowników. Oni są forum o grach. My jesteśmy warezem z grami. I narazie nic się w tym nie zmienia. Mimo wszystko ja nie planuje odchodzić, póki będą jakiekolwiek plany zmian.
`Chciałbym zlikwidować warez dla noobów którzy się nie udzielają..tak! chciałbym to zrobić. Bo ja się nie dziwie się, że oni są pijawkami.` Wchodzą na forum, bezkarnie ściągają i wychodzą. Ostatnio miałem przykład kogoś takiego. Zarejestrował się dwa miesiące temu, do dziś wchodzi na forum a nie ma ani jednego posta! Dostałem jedynie od niego PW, że w jednej ze wstawek nie ma hasła...Oczywiście, że nie mam tu nic do gadania, jednak mnie to irytuje, bo tutaj drzemie spory potencjał, który jest zabijany przez DOWNLOAD, który zasłania reszte forum.
Jeślibyśmy poznali powód ciągłego czekania to może byłoby łatwiej. I Blaevy nie musiałby nikogo szantażować :D

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

No, No, No Lukas muszę ci przyznać, że narazie w dobrą stronę idzie forum. Jednego VIP'a już zdobyliśmy pewnie przez dobrą zachęte :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

A co z poradnikami do gier ??

Ja sam byłbym chętny do ich pisania.
Można by było dodać osobny dział do PSX PS2 PSP itd.
O nazwie poradniki (logiczne ):P.
I kto chętny by pisał.
Myślę że to bardzo dobry pomysł :D


...Skoro Blaevy pisze recenzje to ja będe pisał poradniki ;)...

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Gicha z Piercem też piszą :P

Ale zachęcamy do pisania poradników. Za niedługo sam własny napisze po recenzji Neverhooda
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Swoją drogą prowadzimy ostatnio z blogiem rekrutacje członków. Jeśli chcesz pisać poradniki, możesz coś napisać i nam dać, jeśli będzie ok to trzeba pogadać z Pierce'm i jeśli masz ochotę pewnie mógłbyś do nas dołączyć ;)

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Mógłbym napisać poradnik Residenta Evila 3.

Jeśli napisze to wyśle tobie Gicha.


Haa wiem.

A może ułatwimy życie uplinkerom ??

Co Admin powie na sieć P2P torrenty itd. ????

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

hu6y pisze: Co Admin powie na sieć P2P torrenty itd. ????
Temat ten już był niejendokrotnie poruszany. Byłyby problemy z klasyfikacją takich linków ale aktualnie nie ma żadnych zakazów odnośnie tego i można wklejac je do tematów z grami. Nie ma nawału tego zjawiska dlatego brak problemu i brak czegoś nowego.

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Mam pytanie czy nie lepiej by było jakby moderator przy dawaniu ostrzeżenia za łamanie regulaminu w dziale z linkami (pobieraniem) nie usuwałby od razu tych postów łamiących regulamin?
Podaje Przykład:
http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?p= ... 64047#8716
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Noo..ale przecież post dajbuchy został na miejscu o.O.. więc nie rozumiem.. o czym mówisz ;>?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ja bym był za tym, żeby właśnie nie przypominać regulaminum w warnie napisać o co chodzi + tekst "poczytaj regulamin", a posta jak w tym przypadku dajbuchy usunąć
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

5 stron pomysłów nadal czeka.. w kolejce.. naprawde warto ciągle coś zmieniać, usprawniać ale spokojnie ze wszystkim ;)
Z ostrzeżeniami też wprowadzi się jakiś jeden dobry sposób...

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Ja to najpierw bym się wziął za ten download, żeby coś z nim zrobić konkretniej, a dokładniej nieco powstrzymać pijawki. Nie wiem czy mogę tutaj podać link, jeśli tak to później mogę podrzucić, ale osobiście znam forum gdzie cały dział download ma tak ograniczony dostęp, że po prostu user, który ma mniej niż 25 postów nie może tam wejść.. Jeśli myślimy u lekkim powstrzymaniu bezsensownego ssania od nas plików za nic to chyba taka opcja jest najlepsza. :)

ODPOWIEDZ