Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Co byście powiedzieli na...

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Według ciebie to dobry pomysł?

Tak
7
30%
Nie
16
70%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
loleQ2008
-#
Posty: 80
Rejestracja: pt 30 paź, 2009 06:59
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Co byście powiedzieli na...

Post autor: loleQ2008 »

Siema

Co byście powiedzieli na zrobieniu na forum dział "download" z grami na pc, filmami itp.? ;D

Albo przynajmniej filmami ;)

Według mnie był by to bardzo dobry pomysł a co wy na to? Ale tylko by były przyjmowane Uploady dla swiatpsx.pl było by więcej reklam strony itp. ;D
PSX--->PSOne--->--->PS2Slim--->PSX--->PSP 5.00 M33-4--->PSP 5.00 M33-6--->PSP 5.50 GEN-D3--->Xbox1 80GB--->Xbox360 120GB--->PS2 Slim SCPH-77004--->Xbox360 20GB--->PS2 slim SCPH-77004

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Brakuje 3 możliwości w ankiecie którą bym wybrał; "nie wiem".. pomysł już kiedyś padł, robiąc takie coś z wielkim rozmachem stworzymy warez nie mający nic wspólnego z kluczową tematyką fora.. o wszystkim to o niczym.
Jednak tutaj padł jeden mały, ciekawy pomysł.. mianowicie to żeby były podawane tylko uploady dla naszego świata.. to jest dobre z paru wzgledów;
powstał by tylko jeden kącik z takimi uploadami, nic wielkiego.. dodatkowo pomagalibyśmy użytkownikom w rozpowszechnianiu swoich uploadów nie tylko z grami konsolowymi i dawalibyśmy szanse na uzbieranie więcej ściągnieć co skutkowałoby większą ilością profitów dla użytkowników z tego wynikających.
Pomysł warty uwagi ale mimo wszystko nie jestem zbytnio temu przychylny.
Czekamy na opinie innych..

Awatar użytkownika
loleQ2008
-#
Posty: 80
Rejestracja: pt 30 paź, 2009 06:59
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: loleQ2008 »

jeśli temat już był to przepraszam ale nie znalazłem...

A co do uploadów filmów gier itp. na PC to był robił z hasłem bądź nazwą swiatpsx.pl ponieważ to jest jedyne forum które mi podeszło do gustu i jest tu miła atmosfera ;p

A większość z nas by dawało film, gry na pc ponieważ nie wszyscy mają konsole psx, ps2 czy ps3 czy psp...
PSX--->PSOne--->--->PS2Slim--->PSX--->PSP 5.00 M33-4--->PSP 5.00 M33-6--->PSP 5.50 GEN-D3--->Xbox1 80GB--->Xbox360 120GB--->PS2 Slim SCPH-77004--->Xbox360 20GB--->PS2 slim SCPH-77004

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

z filmami mogłoby być można by było oglądac na ps2 :mrgreen: chętnie bym sciągał filmy bo jak chce sciągnąc z torrentów to nikt nie seduje fajny filmów :-/
masz pytanie nie krępuj się pisz ;)

psx,ps2 forever

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Moje zdanie - nie
To jest swiatpsx, więc nawet nie powinno być downloadu ani nawet mowy o PS2, PSP czy PS3. Co mają gry PC, filmy do PlayStation? No chyba że filmy na PSP, ale to już są

To forum skupia się głównie na PSX (gry, problemy i sprzęt), a dodatkowo inne PlayStation.

Nie nie nie nie i jeszcze raz NIE!
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

no dobrze ale samo play station nie skupia się tylko na grach nawet na psx można słuchac mp3 :-P
masz pytanie nie krępuj się pisz ;)

psx,ps2 forever

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

A gdyby stworzyć podkategorie np. w Offtopic i każdy użytkownik mogłby mieć własny, jedyny (!) temat zbiorczy ze swoimi uploadami. Osoby namiętnie dzielące się plikami niekoniecznie skupiają się tylko na konsolowych grach, a skoro już tu są mogłby ujawnić całość swojej kolekcji. Może coś takiego? Jednak waham się co do tego..

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

LukasTe pisze:A gdyby stworzyć podkategorie np. w Offtopic i każdy użytkownik mogłby mieć własny, jedyny (!) temat zbiorczy ze swoimi uploadami. Osoby namiętnie dzielące się plikami niekoniecznie skupiają się tylko na konsolowych grach, a skoro już tu są mogłby ujawnić całość swojej kolekcji. Może coś takiego? Jednak waham się co do tego..
Moim Zdaniem mogło by być TAK
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
loleQ2008
-#
Posty: 80
Rejestracja: pt 30 paź, 2009 06:59
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: loleQ2008 »

temat jest praktycznie zamknięty ale wpadłem na nowy pomysł skoro nie film itp. to może dało by radę dodać gry na xbox-a ? ;D

niektórzy mają także xbox (klocka) i niektórzy xbox360 ;]
I nie ma za dużo forum gdzie są gry np. na xbox (klocka)

a co Wy na to? ;>
PSX--->PSOne--->--->PS2Slim--->PSX--->PSP 5.00 M33-4--->PSP 5.00 M33-6--->PSP 5.50 GEN-D3--->Xbox1 80GB--->Xbox360 120GB--->PS2 Slim SCPH-77004--->Xbox360 20GB--->PS2 slim SCPH-77004

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Dla mnie pomysł zupełnie z d..y. To jest strona o konsolach Sony a nie o X-klockach. Ja jestem na tej stronie, bo chciałem po prostu dalej być w tym świecie...świecie PSX'a. Nie wiem jak inni uważają, ale konsole poza firmą Sony nie powinny mieć tu miejsca tym bardziej nie widzę sensu dla gier innych konsol.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

loleQ2008 pisze:temat jest praktycznie zamknięty ale wpadłem na nowy pomysł skoro nie film itp. to może dało by radę dodać gry na xbox-a ? ;D

niektórzy mają także xbox (klocka) i niektórzy xbox360 ;]
I nie ma za dużo forum gdzie są gry np. na xbox (klocka)

a co Wy na to? ;>
Idiota za przeproszeniem... Forum to www.swiatpsx.pl więc wywalmy tematyke PlayStation i dajmy o Xboxie, PC i Nientendo. Nie róbmy z tego warezu ze wszystkim do wszystkiego.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Krytycy pomysłu mają rację. Wystarczy dział "Inne konsole". I tak jesteśmy DUŻYM forum, światem.. PSX.

Awatar użytkownika
Dyzma1910
-#
Posty: 31
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 16:35
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Dyzma1910 »

LukasTe pisze:A gdyby stworzyć podkategorie np. w Offtopic i każdy użytkownik mogłby mieć własny, jedyny (!) temat zbiorczy ze swoimi uploadami. Osoby namiętnie dzielące się plikami niekoniecznie skupiają się tylko na konsolowych grach, a skoro już tu są mogłby ujawnić całość swojej kolekcji. Może coś takiego? Jednak waham się co do tego..

To mógł by być dobry pomysł sam bym pododawał parę fajnych gierek,filmów lub mp3

Summoner
-#
Posty: 8
Rejestracja: śr 03 lut, 2010 22:32

Post autor: Summoner »

Ja raczej bym powiedział... NIE!
Taki dział = jeszcze więcej pijawek!
Można zrobić dział z muzyka(tworzoną albo coś bo i tak jest dużo stron z nimi) bądź filmikami np. ktoś wrzuca swoje Combo-Filmy z np. Tekkena 3, ale nie warez na PC! :zly:

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

Także popieram negatywne nastawienia do innych konsol typu jak już ujęto Xbox. Dokładnie to jest świat psx i tylko konsolki sony powinny być główną tematyką a nie konkurencja:p co do filmów mogą być :D

ODPOWIEDZ