Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

DArmowy chomik dla swiatpsx.pl

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Według Ciebie to jest dobry pomysł?

Tak
25
74%
Nie
5
15%
Obojętne mi to
4
12%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Bo jeśli mamy wrzucać na jedno konto to jakiś tego powód musi być.. na chomikuj to rozumiem ale jeśli na przeklej niczym to się nie będzie różnić od tego jak każdy będzie wrzucal oddzielnie to po prostu powiedzmy, że to dobry serwer i tyle..

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Ostatecznie uważam, że powinniśmy wszystko wrzucać na chomikuj, na tego specjalnego dla forum, zabezpieczanego hasłem przed pijawkami. Lukas, nad tym miejscem do ściągania można zrobić wstęp, tam byłoby dobrze zrobić reklame forum.
Jeśli tak już by się stało, to warto zauważyć, że powstanie wielki chaos w pewnym momencie, gdzie np. wejdzie 3 uploaderów jednocześnie na konto i będzie próbowało wrzucić pliki.
I tu mój kolejny pomysł. Powinniśmy wybrać kilku uploaderów do tej roboty i ustalić kto wrzuca w jaki dzień. Przypuśćmy:
Poniedziałek, Środa - Blaevy (chociaż nie wiem czy zechce ;D)
Wtorek, Czwartek - Gicha7
Piątek, Sobota - Drakson (chociaż nie wiem czy on chce)
W ten sposób wszystko mogłoby się ułożyć. Oczywiście zgłaszam w takim wypadku chęć do wrzucania romów na chomika.
Więc jak :>?

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

No to jeśli tak sprawa stoi, to ja się piszę na to ;) Oczywiście mi piątek i sobota pasuje jak najbardziej(nawet może być jeszcze niedziela, bo człowiek jak pracuje to nie za bardzo czasu znajdzie tak w tygodniu, a w weekend zawsze się czas znajdzie). Więc jeśli inni nie będą mieć nic przeciwko to oczywiście przyjmuję propozycję :)

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Ok, tylko to jest narazie jedynie propozycja, muszę poczekać co na to powie Lukas. Nie wiem jeszcze do końca jak by ten pomysł miał działać, bo wiadomo, że nie każdy ma wszystkie gry i uploaderom szybko mogą się skończyć pliki do wrzucania, więc to wszystko trzeba jeszcze jakoś tak zorganizować, żeby nie było żadnej wtopy.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Bardziej by mi pasował harmonogram: Czwartek, Piątek

Oczywiście jestem jak najbardziej za
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Nie ma sprawy, tak jak mówie to był przykład, terminarz ustalimy jak pomysł się spodoba :) Mógłbyś wtedy zająć Czwartek, Piątek, bo Drakson sam mówił, że mógłby nawet w niedziele, także on by mógł wziaść, sobota-niedziela :P

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Wstępne plany:

Gicha - Poniedziałek, Wtorek, (Środa ?)
Blaevy - Czwartek, Piątek
Drakson - Sobota, Niedziela

Czyli chyba każdym pasuje, czekamy na Łukasza
Obrazek

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Oo tak by było fajnie, gdyby tylko jeszcze LukasTe się zgodził i oczywiście jeśli widziałby w tym moją osobę, ale póki co trzeba czekać na jego decyzję.

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Dokładnie. Nie zapominajcie, że Lukas pewnie też by chciał coś dołożyć od siebie do chomika, może do tego małego projektu dołączyłby jeszcze jakiś nominalny uploader np. squaier (sorry, nie pamietam jak to sie pisze :D).
Trzeba będzie też jeszcze jakoś ustalić co kto wrzuca, czy po prostu jak kto może czy jakimś też programem.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Przepraszam za nieobecnośc.
Zabieramy sie do pracy :) Stwórzmy stałą grupe uploadującą na chomika i terminarz kto, kiedy również nie jest złym pomysłem ale też nie przesadzajmy ze zbyt dosadnym przestrzeganiem tego ;) To tylko pare osób, czyli jak na razie Gicha, Blaevy, Drakson?
Ja będe po prostu od czasu do czasu tam coś wrzucał (być może same gry PSP, bo tych sporo zalega na dysku). Ale aktualnie to Wy tworzycie główną grupe od chomika ;)
Hasło do folderu Prywatne jest takie jak do uploadu. Tam będziemy się starać udostępniać wolny transfer za punkty zdobyte ze ściągnięć z ogólnych folderów. Z czasem będziemy to modyfikować. A hasło do prywatnych plików będzie znane dla osób mających dostęp do StrefyVIP.

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

Nie zapominajcie o mnie, ja też bendę uploadował gry na chomikuj.pl :)
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

a jedno kto z tego będzie pobierał bo jak narazie gry które tam są mają ~500 mB a darmowy transfer 50 mb ;/ trzeba będzie kupywać transfer ;(

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Właśnie, coś tu jest nie tak. Ogólnie pomysł założenia chomika polegać miał na tym, by darmowy dostęp bez limitów do pobierania, mieli zasłużeni "kolorowi" użytkownicy, oraz by złagodzić w ten sposób plagę "5-cio minutowych" użytkowników tzw. pijawek którzy, aby mogli mieć dostęp do plików na chomikuj, muszą, albo wykupić dodatkowy transfer(a to w większości zmniejszy ilość osób typu "daj") bądź uzyskać rangę dzięki której otrzymać mają hasło do plików(co za tym idzie, cieszyć się darmowym pobieraniem bez limitów).Problem w tym, że chomik który miał być dla "kolorowych" darmowy, tak na prawdę nie jest. Dziś po dodaniu gry gdy chciałem ją pobrać(na próbę czy wszystko jest ok) wyskoczył mi tygodniowy limit pobierania do 50 mb, a że plik waży około 300 mb muszę wykupić dodatkowy transfer by móc go pobrać(nie taki był zamiar autora tego tematu). Moim zdaniem, przez to zamiast zyskiwać nowych użytkowników na "poziomie", będziemy po prostu tracić, gdyż wątpię by chcieli płacić podwójnie za coś, gdzie indziej mogą mieć zupełnie za darmo w postaci braku limitów. Mi osobiście to nie przeszkadza, bo gier ze światapsx nie pobieram tylko dodaje ;) ale, dla innych zasłużonych użytkowników miało to po prostu ułatwić nieco życie w postaci komfortowego pobierania. Może się po prostu mylę i jednak chomik jest w jakiś sposób darmowy w dosłownym tego słowa znaczeniu,a jeśli tak jest, to proszę o wyjaśnienie :)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Darmowy transfer możemy sami innym udostępnić ale niestety również płacąc lub zbierać punkty za ściągnięcia i wymieniać je na transfer który potem udostępnimy. Niestety na początku niezbyt możemy poszaleć.. chociaż wykupienie transferu tylko dla kolorowych nie powinno być strasznie drogie tylko, że wtedy musimy go udostępnić w folderze na hasło tak by wszyscy nie mogli go "zjeść".

Będziemy kombinować ale najpierw trzeba wrzucić nieco gierek.

Możemy później robić tak, że są dni dla kolorowych i cały chomik na hasło oraz np 10gb wolnego transferu. I tak co jakiś czas.

[ Dodano: Nie 21 Mar, 2010 10:45 ]
Niestety co krok trzeba za coś płacić...

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Czyli na takiej to zasadzie ma to działać :mrgreen: Czyli po prostu trzeba trochę czasu i więcej gier, to w takim razie w porządku, dzięki LukasTe za wyjaśnienie ;)

ODPOWIEDZ