Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Dział PlayStation 3

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Dział PlayStation 3

Post autor: Zohan »

Ten temat był już poruszany wiele razy. Otóż zaglądam coraz częściej na forum, a moja PS3 powraca z naprawy. Przyda się dział o PlayStation3, czyli solucje, problemy i gry. Liczba posiadaczy najlepszej konsoli rośnie, a mogę się podzielić doświadczeniem (mały kontakt ale to już coś i wiem co nieco)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Pisałem do LukasTe na ten temat i jestem jak najbardziej za tym żeby powstał taki dział.

Też posiadam PS3 i moge również podzielić się doświadczeniami.

Więc dołączam się do pomysłu ;)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ten pomysł jakiś czas temu daleki od realizacji jest coraz bliżej... ALE jak widać jedna odpowiedź w temacie dotyczącym tego dzialu. To nie przekonuje, że naprawdę możemy znowu poszerzać tematyke.. psp ledwo się tutaj przyjmuję jeszcze..

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

Ale coraz więcej osób posiada PSP więc ten dział będzie coraz częściej uczęszczał na forum
A w sprawie PS3 to specjalnie nie posiadam, ale jest to prawie to samo z PSP a zatem powoli powinno być Utworzony dział dla PS3 :]
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

qpawlo94q, skąd możesz wiedzieć, że PSP kupuje coraz więcej osób? Przecież na tą chwilę najbardziej opłacalna jest PlayStation2 (download gier i cena = ~300zł) a mi się wydaje, że coraz więcej osób kupuje PS3 (napewno nałogowi gracze Tekkena :D ). Jest nowsza i lepsza od pozostałych. Minusami są tu cena konsoli, cena gier i cena dodatkowego sprzętu

Ja posiadam PSX, PS2 i PS3 w naprawie... Dział PS3 mi się przyda (innym posiadaczom PlayStation3 też)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

A ja popieram"qpawlo94q" bardzo dużo ludzi kupuje teraz PSP wiem z własnego doświadczenia.

Przerobienie konsoli to zaledwie kilka minut,gry są świetne a samo to że możemy posłuchać muzyki czy pooglądać filmy czy skorzystać z internetu to wielkie plusy do tego jest to konsola przenośna.

Najbardziej opłacalna konsola PS2 hmm ostatnio kupiłem ją z padem nówką za 70 zł i znam dużo ludzi którzy sprzedają te konsole za takie ceny...

PSP spadło z ceną już do 350 zł a nawet czasem 200zł (używana).

A skoro tak jesteś za PS2 to czemu nie uzupełniasz działu PS2 pusto tam i ciemno...

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

hu6y, co pusto? Co ciemno?

To nie jest temat od tego co jest w dziale z PS2 czy PSP, tu się skupiamy nad działem PlayStation3, którego nie ma!
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Naprawdę to temat dotyczący działu PS3 ???

Wiesz chyba nie zauważyłem.

Ktoś na forum napisał że ledwo się przyjął dział PSP ja mówie że cienko jest z działem PS2
Więc pomyśl przez chwile po co robić kolejny skoro może być pusty jak pozostałe o to mi chodziło.

Jestem jak najbardziej za działem PS3 ale to też ciągnie za sobą jakieś konsekwencje i też trzeba o tym pamiętać.

Teraz rozumiesz po co mówiłem o PS2, w dziale cztery tematy na krzyż i postów kilka nie można tak postępować.

No starczy tego pisania niech ktoś z Moderatorów tego forum się wypowie jak z tym działem.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Słuchajcie, docinanie sobie albo udowodnianie kto ma rację nie ma najmniejszego sensu, gdyż to na pewno nie będzie sprzyjało rozbudowie forum. Nie jest ważne czy ma być dział taki a taki czy też nie, ważne jest natomiast co możecie wnieść, bo zrobienie dodatkowego działu to chwilka, tylko że trzeba najpierw coś mieć.
Kiedy tu przybyłem forum dopiero zalążkowało po starej stronie, dział downloadu ps2 prawie nie istniał, jak i wiele innych rzeczy, nie pytałem czy trzeba to rozbudowywać czy też co innego, wiedziałem natomiast że, aby cokolwiek można było osiągnąć trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty i tak też uczyniłem, co skromnie zaznaczę że 1/4 forum została zbudowana przez zemnie.
Jednak pamiętając o tym że forum powstało przede wszystkim dla konsoli psx, tutaj włożyłem najwięcej pracy i pracuję nad rozbudową, bo taka jest intencja tego forum. A mam jeszcze mnóstwo do zrobienia aż boję się pomyśleć ile, jednak nie wychodzę z pretensjami do nikogo że np. linków nie ma na czyjeś prośby itp. /choć nie raz można by śmiało zapytać "co robią uplinkerzy?"/ ale nie o to chodzi, bo oczywiście nikt nikomu tu nic nie każe i każdy powinien według własnego sumienia określić czy się wywiązał czy nie.

hu6y twierdzisz że dział ps2 "kuleje", i oczywiście masz rację, ale co stoi na przeszkodzie aby ten dział rozbudować ? nawet przez Ciebie :) (oczywiście wiem pod jakim kontekstem to napisałeś i o co ci chodzi, ale chcę was wyczulić na inną stronę podejścia do forum: wiem-widzę-działam-nie oglądam się na nikogo).

Zohan naprawdę na razie nie ma znaczenia że nie mamy konkretnie działu PS3, bo samo go założenie nic nie da, nie będzie przez założenie stópki "PS3" coś kwitło, ale możesz się tym zająć np. na forum lub w dziale inne konsole, zacznij "znosić" materiały, ciekawostki, porady /zresztą co ci będę pisał, sam wiesz/ jak nabierze to kształt to zrobienie działu i zamieszczenie tego wszystkiego to "mały pikuś".(sam w ten sposób zmusiłem lukasa do zapytania o dział filmowy, po prostu w off topiku zacząłem zamieszczać filmy DVD, aż samo wyszło w temacie życia forum czy robimy taki dział czy nie.. choć ja nigdy nie zapytałem czy by taki dział zrobił)

I teraz jeszcze jedna rzecz która zresztą wynika z mojego podejścia do forum, Panowie naprawdę trzeba szczerze kochać :) swiatpsx.pl, a wtedy przestanie wam przeszkadzać np. to że wielu tu wpada tylko po linki, że to sępy, pijawki itp., gdy to zrozumiecie naprawdę będzie Was cieszyło samo istnienie tego forum, wasz wkład w niego i samo to że macie swoją "przystań" zbudowaną przez Was.
POZDRAWIAM ;)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

No... Znalazłem kolejny ciekawy temat, którego wcześniej nie zauażyłem. również jestem za działem PS3. Chętnie bym się w nim udzielał. Sugerowałbym nsię tym, że skoro są już linki do gier z PS3 to dział również powinien być...
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ