Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Jak tu trafiłeś?

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

miku31
-#
Posty: 17
Rejestracja: wt 11 mar, 2014 16:04

Post autor: miku31 »

Nie pamiętam do końca. Bodajże szukałem informacji o ps3 i mnie tu wygooglowało :)

Awatar użytkownika
bargrez0098
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 15 lut, 2014 14:58
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: bargrez0098 »

Dotarłem do tej strony przez Google jakiś rok temu. Gdy znudziło mi się granie w kolekcję 30 gier stwierdziłem że czas nagrać nowe. Wpisałem w Google "gry PSX" i znalazłem tą stronę. Jak trochę poczytałem tematy stwierdziłem że jest to najfajniejsza strona na te tematy. Od tamtej pory w mojej kolekcji jest już około 150 gier na Sony Playstation SCPH - 9002. Jestem z tej strony bardzo zadowolony :-D

twist
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 24 lip, 2014 12:18
Kontakt:

Post autor: twist »

Ja tu trafiłem jak szukałem informacji o PS4, bo planuję kupić, ale z tego co widzę, to nie ma ty takiego działu, a szkoda...

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Pewien znajomy polecił mi to forum. Zarejestrowałem się no i zostałem.
"Hey, would you say I
became a hero?"

ODPOWIEDZ