Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Jak tu trafiłeś?

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
FurryThales
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 kwie, 2010 13:13
Kontakt:

Post autor: FurryThales »

Na blogu Psx4ever znalazłem odnośnik do forum, więc wpadłem zobaczyć i pomyślałem, że warto się zarejestrować ^^

Awatar użytkownika
Son of the Mare
-#
Posty: 49
Rejestracja: ndz 02 maja, 2010 15:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Son of the Mare »

Trafiłem tu przez google szukając gry "Spec Ops Covert Assault" Znalazłem więcej... Zajebiście. Ranger Elite, Stealth Patrol. Bardzo podoba mi się ta strona dlatego jestem jej użytkownikiem. Nie dlatego że są tu dobre gry. Szaleje za jej stylem, porządkiem i profesjonalnemu podejściu do tematu. Po prostu strona nie zrobiona na odxxxxxol przyciągnęła moją uwagę :ok:

bardzo nam miło że Ci się podoba,
ale troszkę "hamujemy" ze słownictwem ;)
Ostatnio zmieniony ndz 02 maja, 2010 16:01 przez Son of the Mare, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Wierciłem gugla, gdyż nie mogłem uwierzyć że te wszystkie psxowe strony poznikały. Jeszcze kilka lat temu trochę tego było, dziś szarak poszedł w niepamięć, a następcy nigdy nie przyćmią jego legendy. Konsola zdeklasowała konkurencję pod każdym względem... ale o tym w innym wątku.

Gdzies na 8-10 stronie po wpisaniu psx wyrzuciło mi właśnie tą oto stronkę. Jak widać zadomowiłem się.
Obrazek

czeski
-#
Posty: 6
Rejestracja: pt 14 maja, 2010 15:19

Post autor: czeski »

szczerze przyznam sie ze z googli , gdzyz mialem pewien problem... a ze na tym foro najszybciej mi odpowiedziano wiec chyba tu na dluzej zagoszcze :)

(nie ze wzgledu na dzial download - kupuje tylko org. plyty)

polska6695
-#
Posty: 5
Rejestracja: śr 19 maja, 2010 21:28

Post autor: polska6695 »

Ja Też poszukiwałem gier na PSX no i znalazłem.

P.S

Jestem bardzo zadowolony,że trafiłem na tą stronę. ;)
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Memphis
-#
Posty: 16
Rejestracja: pt 02 kwie, 2010 14:02

Post autor: Memphis »

Przypomniały mi się dobre czasy ok.4-5 lat temu gdy grałem z rodzeństwem na psx'ie i po prostu pewnego dnia naszła mnie ochota na te zajefajne gry.Zacząlem szukać w Google znalazłem właśnie tą strone.
Nikt nie jest tak bogaty, żeby pogardzić uśmiechem,
ani tak biedny, żeby nie móc nim darzyć.

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu(Najważniejszy jest klimat w grze)

Stoki
-#
Posty: 3
Rejestracja: czw 03 cze, 2010 09:27

Post autor: Stoki »

kumpel podał mi linka do tej stronki :mrgreen:

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Po prostu szukałem gierek ^^ Wpadłem na chwilę, jednak zostałem, a teraz mówią do mnie Panie Kierowniku (sklepu Świat Psx xD )

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

GOOGLE! :D
Kiedyś tu często zaglądałem ale powoli już nie było zbytniej aktywności na forum, a ja też trochę się zapomniałem i nie odwiedzałem :P (jak widać na profilu nie jestem tu od niedawna :P)
Ocalić od zapomnienia PSX

stopran
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 09:59

Post autor: stopran »

gdy chciałem znaleźć ultra mega skompresowane kgb archiwerem gry psx ....
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Szukałem gry Tai fu wrath of the tiger i dopiero na tym forum znalazlem odpowiedz
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

A ja nie szukałem Gier PSX ponieważ pobieram je z Chomikuj i PEB (mam swoje strony) Ja znalazłem się tutaj ponieważ szukałem forum na którym mógłbym podyskutować o tej zacnej konsoli jaką jest PSX. I znalazłem grono Super ludzi na Super Forum :mrgreen: :lol:
SCEE™

Awatar użytkownika
kubos123
-#
Posty: 47
Rejestracja: sob 18 wrz, 2010 12:16
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kubos123 »

Ja tutaj trafiłem jak chciałem ściągnąć gre gran turismo 2 ;)

minusek
-#
Posty: 7
Rejestracja: wt 28 wrz, 2010 11:49

Post autor: minusek »

Powitać :-)

Nie będę oryginalny - trafiłem tu szukając gry. Niejako że kolejny rok akademicki tuż przede mną, pomyślałem nad dobrym spożytkowaniem czasu, czyli zaopatrzenie się w PSX, konsolę, na której dawno dawno temu regularnie grywałem. Pierwotna konsola już dawno została sprzedana, w zamian w domu leży PS2, które częściej pożytkuje mój brat niż ja sam. A że na stancji pegazus nie wystarcza... :-P

Plejak kupiony, trzeba więc zebrać ulubioną kolekcję. Czyli dokładniej na początek ukochany ISS Pro, najlepiej japoński, a także Syphon Filter, który mnie tu sprowadził. Mam nadzieję, że powracając do pierwszej wersji PES, nie będę oszołomiony jej nowymi wydaniami do tego stopnia, że pierwsza część, w którą grałem najdłużej i do której mam ogromny sentyment, pozostawi po sobie niesmak.

Podzieliłem się swoją historią, która nikogo nie zaciekawi, ale może przez to, tj czytając takie głupoty, więcej osób zechce się tu wypowiadać. ;-) Z racji, że miałem chwilkę czasu, przeglądnąłem kilka tematów i życzę wam powodzenia w dalszym trwaniu i rozwijaniu się. Udzielał się tu raczej nie będę, może tylko okazjonalnie. A to z racji zajęć. Do nauki, życia poza komputerem, pasji, dojdzie jeszcze granie na konsoli. Tak czy inaczej wspomogę waszą 'działalność' i wykupię (najwcześniej jutro) w zasadzie na razie niepotrzebny mi pakiet VIP.

Ażeby wesprzeć forum, może warto rozpatrzyć propozycję trwania pakietu przez np 2 miesiące? Myślę, że dla wielu osób 3.5zł na dwa miesiące to nie wydatek, a na pewno wspomogłoby forum.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

minusek, historie może nie są ciekawe - bo się powtarzają ale wierz mi fajnie się to czyta, jak ktoś po wielu wielu latach wraca do konsolki, która jest ikoną jego młodzieńczych lat hehehe.

No to już zależy od admina, a i tak na przyszłośc staraj się to pisać w dziale FORUM/POMYSŁY PRZYSZŁOŚCI. :D

Pozdrawiam i liczę że jednak od czasu do czasu zaglądniesz do nas. :D
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ