Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Jak tu trafiłeś?

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Jak tu trafiłeś?

Post autor: Zohan »

Powiedzcie, jak tu trafiliście? Link od znajomego, reklama czy przypadek? A może inaczej?

Ja poszukiwałem gier na PSX (dokładniej Final Dooma). Zobaczyłem tą ogromną listę (wtedy liczyła 100 coś, ale i tak była wielka :D), a ponieważ tu była ta gra której szukałem, a nigdzie indziej nie było, to zaryzykowałem, zarejestrowałem się. Ściągnąłem gierke, działała i zostałem :). Zacząłem dodawać różne gry, później wszedł dział z downloadem gier PS3. Aaaah to były czasy :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Ja to samo :)

Też szukałem gry i ta stronka mi się wyświetliła.
A że było dużo gierek to postanowiłem zostać :D
Nie żałuję
Obrazek

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

Ja też szukałem w wyszukiwarce (chyba wtedy szukałem Resident Evil 2)
Ale za czasów kiedy była jeszcze stara stronka No i spoko tu jest :]
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Hmm a ja szukałem dobrych forów o szaraku, nie miałem za dużego wyboru więc trafiłem tutaj i tak więc jestem do dziś ^^

Awatar użytkownika
Glorf
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 13 gru, 2009 03:41

Post autor: Glorf »

A ja poszukując tytułu takiej jednej gry (dalej nie znam :X). Forum wyglada na najrzetelniejsza witryne z tych, ktore odwiedzilem i postanowilem troche sie tu pokrecic :P
Signed by Glorf <333.

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Ja trafiłem tutaj tak samo jak Gicha7.

Glorf a jakiej gry mianowicie szukasz ?

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

ja wpisalem w googlach PSX bo chcialem informacji poszukać i pare gier sciągnąc i wyskoczyła mi jakas tam strona i wyswietliło ze została przeniesiona na swiatpsx.pl i tak dalej...

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

[center]Popsuta Lara Croft (T.R.1) , Dreamcast i Ja jako pijawka :D[/center]

Posiadam swego PSX'a jakieś 12 lat, tak jak mniej więcej dreamcasta. O ile gier na dreamcasta miałem "trochę", to na psxa nie narzekałem na wybór gry, gdyż kupując od gościa konsolkę otrzymałem z nią pokaźną kolekcję gier.

Tak się złożyło że z netem mam w sumie niedługą historię (ok.3 lat), gdyż prowadząc mój tryb życia, nie miałem na niego po prostu czasu, a o wypalaniu gier w ogóle nie miałem zielonego pojęcia, mój ciężko wygospodarowany czas poświęcałem tylko na graniu i kiedy trochę się pozmieniało w moim życiu, założyłem neta i nadszedł czas aby uzupełnić moją kolekcję na dreamcasta. Tak więc poszukiwałem różnych stron, aby co nieco się dowiedzieć jak to działa, itp., kiedy już opanowałem te tematy, /z perspektywy czasu mówię że wypalanie gier na psxa w porównaniu z wypalaniem na dreama to mały pikuś ;) / zacząłem trochę dla porównania grać w T.R.4 na dreama, ale jakoś nie bardzo pasowało mi sterowanie, i odpaliłem posiadaną całą serię na psx'ie i okazało się że mój ukochany T.R.1, hm... DEAD, płyta po prostu się utleniła /tu mała informacja dla Pierce, płyta była kolorowa - granatowa, zresztą ona mnie zmusiła do sprawdzenia innych (czarnych) które też padły/ - nieważne, ważne jest to że w poszukiwaniu stron dla dreama, znalazłem kilka stron poświęconych naszej konsolce, jednak gdzie nie znalazłem wstawkę T.R.1 okazywało się że po wypaleniu są kłopoty z poprawnym jej "chodzeniem", zacinała się po wciśnięciu START lub SELECT, pytałem nawet innych użytkowników przez gg, z stron /dziś konkurencyjnych ;)/ ale nie umieli mi nic na to poradzić, nawet pisałem do Lukasa kiedy znalazłem jego starą stronę /ta jeszcze nie istniała/, i tak minęło ok. pół roku gorączkowych poszukiwań (ile razy wypalałem tę grę... nawet nie policzę) i to jest moja historia - pijawki :D, gdyż nie interesowało mnie "życie żadnej ze stron", bo miałem jeden tylko cel, sprawny TOMB RAIDER 1 !!!.
Tak więc jak wspomniałem, po około pół roku poszukiwań, wreszcie znalazłem sprawnie działającą Larę, zdaje się na Pebie, ucieszony wypaliłem ją, wszystko śmiga jak najbardziej okey i mój cel co do netu przestał istnieć, i zaczęło mi czegoś brakować, a że znałem już co nie co różne strony poświęcone tej tematyce i sposób ich prowadzenia, przypomniałem sobie o świeciepsx, gdyż z tych wszystkich poznanych stron z niego bił nieokreślony spokój, porządek, ład i pełna kultura, brak durnych odzywek typu: google nie boli i innych, nawet nie będę ich wymieniał. A do tego stronka była "świeża" i potrzebowała rozbudowy, hm... pełne pole do popisu ! :)
Więc "wykupiłem" VIPa, było to raczej moje przypieczętowanie ze stronką, niż chęć wyróżnienia się poprzez rangę. I zacząłem działać, z czasem LukasTe to zauważył i zaproponował mi SVIPa, ale poprosiłem o jakąś rangę która byłaby "szczególna" i tak wymyśliliśmy "przyjaciel", rangę którą można zdobyć tylko poprzez uznanie i pełne zaufanie. Przy okazji chcę Pierce'owi, pogratulować gdyż jest to ranga bardzo wyjątkowa - GRATULACJE !!!
A dalej to już wiecie...


Ta kobieta mnie tu ściągnęła ;)

[center]Obrazek [/center]

[center] :ok:
michael69
Obrazek[/center]
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Silen
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 08 lut, 2010 11:50
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Silen »

Ja znalazłem tą strone dzięki znajomemu. :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Mi przyjaciel ukazał stronkę świata psx, niekończący się świat. Kilka dobrych słówek o niej powiedział, więc nie czekając ani chwili dłużej postanowiłem tu wpaść, a że jestem wielkim fanem szaraka postanowiłem zostać tu na dłużej ;-)

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

W takim razie serdecznie witamy i zachęcamy do aktywności !

Można zostać sędzią w Bitwach Gier (Projekt) albo sam uczestniczyć. Kolejna opcja to redaktorstwo albo powiększanie działu download

Mam nadzieję, że na coś się skusisz 8-)
Obrazek

Awatar użytkownika
prasol
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 21:49
Kontakt:

Post autor: prasol »

Ja znalazłem to forum bo szukałem Crasha 3. PSXa nigdy nie miałem, ale dużo grałem u kolegi dawno, dawno temu i jakoś sentyment do tej konsolki nadal mam. Później grałem między innymi w Tekken 3 i GT2 przez emulator.

Jak już znalazłem Crasha i zobaczyłem pokaźną liczbę gier do ściągnięcia postanowiłem wreszcie przejść jedną z najlepszych gier ever - METAL GEAR SOLID.

No i tak tu się znalazłem, ale nie zamierzam opuszczać tego miejsca....
Piłka nożna to nie jest sprawa życia i śmierci, to coś znacznie poważniejszego! - Bill Shankly (legendarny manager Liverpoolu)

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

huma20
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:01

Post autor: huma20 »

Przed momentem wpisałem frazę w google : "gry psone" i jestem :D

Krychu
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:45

Post autor: Krychu »

Witam, trafiłem przez link do sciagniecia gry Initial D wklejonego na innej stronie w shoutboxie :-) szkoda ze trafilem tu tak pozno, pora nadrobic zaleglosci. PSX to moja ulubiona konsola, przykladowo w Crasha Bandicoota gra sie swietnie teraz jak i ponad 10 lat temu 8-)

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

No a ja poszukiwałem jakiegoś zacnego forum w googlach noi natrafiłem na to za drugim razem :mrgreen:
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

ODPOWIEDZ