Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Jak tu trafiłeś?

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Jak tu trafiłeś?

Post autor: Zohan »

Powiedzcie, jak tu trafiliście? Link od znajomego, reklama czy przypadek? A może inaczej?

Ja poszukiwałem gier na PSX (dokładniej Final Dooma). Zobaczyłem tą ogromną listę (wtedy liczyła 100 coś, ale i tak była wielka :D), a ponieważ tu była ta gra której szukałem, a nigdzie indziej nie było, to zaryzykowałem, zarejestrowałem się. Ściągnąłem gierke, działała i zostałem :). Zacząłem dodawać różne gry, później wszedł dział z downloadem gier PS3. Aaaah to były czasy :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Ja to samo :)

Też szukałem gry i ta stronka mi się wyświetliła.
A że było dużo gierek to postanowiłem zostać :D
Nie żałuję
Obrazek

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

Ja też szukałem w wyszukiwarce (chyba wtedy szukałem Resident Evil 2)
Ale za czasów kiedy była jeszcze stara stronka No i spoko tu jest :]
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Hmm a ja szukałem dobrych forów o szaraku, nie miałem za dużego wyboru więc trafiłem tutaj i tak więc jestem do dziś ^^

Awatar użytkownika
Glorf
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 13 gru, 2009 03:41

Post autor: Glorf »

A ja poszukując tytułu takiej jednej gry (dalej nie znam :X). Forum wyglada na najrzetelniejsza witryne z tych, ktore odwiedzilem i postanowilem troche sie tu pokrecic :P
Signed by Glorf <333.

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Ja trafiłem tutaj tak samo jak Gicha7.

Glorf a jakiej gry mianowicie szukasz ?

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

ja wpisalem w googlach PSX bo chcialem informacji poszukać i pare gier sciągnąc i wyskoczyła mi jakas tam strona i wyswietliło ze została przeniesiona na swiatpsx.pl i tak dalej...

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

[center]Popsuta Lara Croft (T.R.1) , Dreamcast i Ja jako pijawka :D[/center]

Posiadam swego PSX'a jakieś 12 lat, tak jak mniej więcej dreamcasta. O ile gier na dreamcasta miałem "trochę", to na psxa nie narzekałem na wybór gry, gdyż kupując od gościa konsolkę otrzymałem z nią pokaźną kolekcję gier.

Tak się złożyło że z netem mam w sumie niedługą historię (ok.3 lat), gdyż prowadząc mój tryb życia, nie miałem na niego po prostu czasu, a o wypalaniu gier w ogóle nie miałem zielonego pojęcia, mój ciężko wygospodarowany czas poświęcałem tylko na graniu i kiedy trochę się pozmieniało w moim życiu, założyłem neta i nadszedł czas aby uzupełnić moją kolekcję na dreamcasta. Tak więc poszukiwałem różnych stron, aby co nieco się dowiedzieć jak to działa, itp., kiedy już opanowałem te tematy, /z perspektywy czasu mówię że wypalanie gier na psxa w porównaniu z wypalaniem na dreama to mały pikuś ;) / zacząłem trochę dla porównania grać w T.R.4 na dreama, ale jakoś nie bardzo pasowało mi sterowanie, i odpaliłem posiadaną całą serię na psx'ie i okazało się że mój ukochany T.R.1, hm... DEAD, płyta po prostu się utleniła /tu mała informacja dla Pierce, płyta była kolorowa - granatowa, zresztą ona mnie zmusiła do sprawdzenia innych (czarnych) które też padły/ - nieważne, ważne jest to że w poszukiwaniu stron dla dreama, znalazłem kilka stron poświęconych naszej konsolce, jednak gdzie nie znalazłem wstawkę T.R.1 okazywało się że po wypaleniu są kłopoty z poprawnym jej "chodzeniem", zacinała się po wciśnięciu START lub SELECT, pytałem nawet innych użytkowników przez gg, z stron /dziś konkurencyjnych ;)/ ale nie umieli mi nic na to poradzić, nawet pisałem do Lukasa kiedy znalazłem jego starą stronę /ta jeszcze nie istniała/, i tak minęło ok. pół roku gorączkowych poszukiwań (ile razy wypalałem tę grę... nawet nie policzę) i to jest moja historia - pijawki :D, gdyż nie interesowało mnie "życie żadnej ze stron", bo miałem jeden tylko cel, sprawny TOMB RAIDER 1 !!!.
Tak więc jak wspomniałem, po około pół roku poszukiwań, wreszcie znalazłem sprawnie działającą Larę, zdaje się na Pebie, ucieszony wypaliłem ją, wszystko śmiga jak najbardziej okey i mój cel co do netu przestał istnieć, i zaczęło mi czegoś brakować, a że znałem już co nie co różne strony poświęcone tej tematyce i sposób ich prowadzenia, przypomniałem sobie o świeciepsx, gdyż z tych wszystkich poznanych stron z niego bił nieokreślony spokój, porządek, ład i pełna kultura, brak durnych odzywek typu: google nie boli i innych, nawet nie będę ich wymieniał. A do tego stronka była "świeża" i potrzebowała rozbudowy, hm... pełne pole do popisu ! :)
Więc "wykupiłem" VIPa, było to raczej moje przypieczętowanie ze stronką, niż chęć wyróżnienia się poprzez rangę. I zacząłem działać, z czasem LukasTe to zauważył i zaproponował mi SVIPa, ale poprosiłem o jakąś rangę która byłaby "szczególna" i tak wymyśliliśmy "przyjaciel", rangę którą można zdobyć tylko poprzez uznanie i pełne zaufanie. Przy okazji chcę Pierce'owi, pogratulować gdyż jest to ranga bardzo wyjątkowa - GRATULACJE !!!
A dalej to już wiecie...


Ta kobieta mnie tu ściągnęła ;)

[center]Obrazek [/center]

[center] :ok:
michael69
Obrazek[/center]
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Silen
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 08 lut, 2010 11:50
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Silen »

Ja znalazłem tą strone dzięki znajomemu. :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Mi przyjaciel ukazał stronkę świata psx, niekończący się świat. Kilka dobrych słówek o niej powiedział, więc nie czekając ani chwili dłużej postanowiłem tu wpaść, a że jestem wielkim fanem szaraka postanowiłem zostać tu na dłużej ;-)

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

W takim razie serdecznie witamy i zachęcamy do aktywności !

Można zostać sędzią w Bitwach Gier (Projekt) albo sam uczestniczyć. Kolejna opcja to redaktorstwo albo powiększanie działu download

Mam nadzieję, że na coś się skusisz 8-)
Obrazek

Awatar użytkownika
prasol
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 21:49
Kontakt:

Post autor: prasol »

Ja znalazłem to forum bo szukałem Crasha 3. PSXa nigdy nie miałem, ale dużo grałem u kolegi dawno, dawno temu i jakoś sentyment do tej konsolki nadal mam. Później grałem między innymi w Tekken 3 i GT2 przez emulator.

Jak już znalazłem Crasha i zobaczyłem pokaźną liczbę gier do ściągnięcia postanowiłem wreszcie przejść jedną z najlepszych gier ever - METAL GEAR SOLID.

No i tak tu się znalazłem, ale nie zamierzam opuszczać tego miejsca....
Piłka nożna to nie jest sprawa życia i śmierci, to coś znacznie poważniejszego! - Bill Shankly (legendarny manager Liverpoolu)

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

huma20
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:01

Post autor: huma20 »

Przed momentem wpisałem frazę w google : "gry psone" i jestem :D

Krychu
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:45

Post autor: Krychu »

Witam, trafiłem przez link do sciagniecia gry Initial D wklejonego na innej stronie w shoutboxie :-) szkoda ze trafilem tu tak pozno, pora nadrobic zaleglosci. PSX to moja ulubiona konsola, przykladowo w Crasha Bandicoota gra sie swietnie teraz jak i ponad 10 lat temu 8-)

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

No a ja poszukiwałem jakiegoś zacnego forum w googlach noi natrafiłem na to za drugim razem :mrgreen:
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

ODPOWIEDZ