Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Jak tu trafiłeś?

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

kaczmar456
-#
Posty: 5
Rejestracja: pn 11 sty, 2010 14:13

Post autor: kaczmar456 »

Ja tu trafiłem przypadkowo, szukając stron o PSX. Konsola, od której wszystko się zaczęło, wylądowała u mnie w dniu pierwszej komunii świętej (był to PSone). Po 2 latach sprzedałem konsolę na rzecz PS2, ale niedawno kupiłem znowu tę konsolę, bo chciałem odświeżyć sobie stare klasyki, np. Tekken 3, CT Special Forces (moja pierwsza gra, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć (Ebay nie wchodzi w grę)). A tak z innej beczki, jestem fanem konsol PlayStation (9 września PSX obchodził swoje 15 urodziny).

Sasuke1992
-#
Posty: 23
Rejestracja: pt 20 sie, 2010 17:52
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: Sasuke1992 »

kaczmar456, To tak samo jak ja

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Ja trafiłem tak

Post autor: Ostry96 »

Ja trafiłem:

Trafiłem (ogólnie) dzięki zakupu konsoli PlayStation (PSX)
Trafiłem (głównie) bo szukałem gier na PSX
Trafiłem (???) bo los tak chciał :)

Awatar użytkownika
Booze Hound
-#
Posty: 152
Rejestracja: ndz 09 maja, 2010 09:59

Post autor: Booze Hound »

U mnie nic nowego... podobnie jak u większości trafiłem tu przypadkowo ponieważ szukałem gier na PSXa, a konkretniej to mojej ulubionej serii gier Resident Evil. Użytkownikiem PSXa jestem już od jakiegoś czasu, więc siłą rzeczy moje stare zmęczone po wielu latach i godzinach grania płyty wołały o pomstę do nieba. Uznałem że warto byłoby nieco "odświeżyć" starą kolekcje gier no i podczas moich poszukiwań trafiłem tutaj. A że po kilku przeczytanych postach forum wydało mi się ciekawe a ludzie całkiem przyjaźni od bardzo niedawna zacząłem się udzielać.
Teraz jestem pewien że zostanę tu na trochę dłużej... ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Taczer
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 17 paź, 2010 18:05

Post autor: Taczer »

Ja trafiłem tu dzięki użytkownikowi cloud18. Szukałem strony z grami na psx, a On podał link, za co bardzo mu dziękuję.

Awatar użytkownika
radop
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 18 paź, 2010 11:46
Lokalizacja: 3-city

Post autor: radop »

Ja trafilem tu przypadkiem ,szukając forum o psx . Potem ,gdy zobaczyłem ile tu jest gier , postanowilem sie zarejestrować ;-)

Awatar użytkownika
Ragafewee
-#
Posty: 41
Rejestracja: sob 07 sie, 2010 20:43

Post autor: Ragafewee »

Szukałem gier na Ps2 w google i jakoś tu trafiłem :)

domino123456
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 06 paź, 2010 07:51

Post autor: domino123456 »

Szukałem gier psx i wujek Google mi pomógł.

Zark
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 25 paź, 2010 13:58
Lokalizacja: Przeworsk
Kontakt:

Post autor: Zark »

Tak jak wielu innych - przez Google :D

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Ja tu akurat przez to ze szukałem jednej z moich ulubionych gier na playstation: syphon filter. Nigdzie indziej jej nie mogłem znaleść. Jedyny trop jaki znalazłem to tylko na tej stronie. Kiedy się zarejestrowałem od razu pobrałem tą grę i opuściłem to stronę ale po namyśle i obejrzeniu tego forum postanowiłem zostać i włożyć wkład w ulepszeniu forum oraz pomocy wszystkim poza tym mogę się nadać do uploadowania gier na playstation 2 ponieważ jest ich tak mało w dziale download więc pozdrawiam wszystkich i życzę miłej współpracy ;-)

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

cloudstrifef pisze: mogę się nadać do uploadowania gier na playstation 2 ponieważ jest ich tak mało w dziale download
A to się dobrze składa bo ja tu trafiłem za grami na PS2, którą kupiłem sobie dopiero w lipcu tego roku ( Tfu... wróć - nie sobie tylko dzieciakom jakby się kto pytał :))
Syphon Filter też miło wspominam jeszcze z PSx-a, w następne części jakoś już niekompletnie grałem. Za to w pierwszą część grałem przetłumaczoną na język polski przez Rosjan. He he he, zamiast słowa intruz było słychać ze specyficznym rosyjskim ostrym akcentem; "do bazy wdarł się NARUSZYCIEL". PSXa nie mam już od jakiś 10 lat (właściwie to PeeSXów - bo więcej nimi handlowałem niż grałem wtedy niestety), więc teraz nadrabiam straty w grach konsolowych na PS2. W międzyczasie tylko PeCet był u mnie w łaskach, ale już go nie rozbudowuję - więc lipa z grania poza ukochanymi strategiami w starym dobrym stylu.
A wracając do tematu "jak tu trafiłem".
Myślę, że tak jak 99% forumowiczów poprzez wujka GOOGLE :)
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Jak mi się wydaje to była przetłumaczona tylko 2 część syphona filtera ale muszę przyznać bardzo mi brakowało tych gier na PSX dlatego kupilem ps2 ;-)

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

cloudstrifef pisze:Jak mi się wydaje to była przetłumaczona tylko 2 część syphona filtera
Faktycznie masz rację - przypomniało mi się, w pierwszą na pewno grałem po angielsku, a czy druga czy inna była po polsku to już nie pamiętam. Za to pamiętam jak dziś, że "do bazy wdarł się NARUSZYCIEL"
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

Najlepsze czasy to czasy PSX. W tedy to wychodziły najlepsze gry które zostały w sercach graczy na całym świecie i które teraz nie wyjdą tak jak za starych czasów chociaż mogli by zrobić remake wszystkich gier takich jak final fantasy VII czy syphon filter :mrgreen:

Jano krupa
-#
Posty: 17
Rejestracja: śr 01 gru, 2010 20:40

Post autor: Jano krupa »

Ja? trafiłem na tą stronę w poszukiwaniu konfiguracji do gier na emu

ODPOWIEDZ