Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Jak tu trafiłeś?

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Ja się nie znalazłem na forum przez przypadek :) to było przeznaczenie
szukałem gry podejrzewam ze tekken 3 i wszystko co porbałem to rip :kwasny: wieć wujek google zaproponował swiatpsx.pl wszedłem przejrzałem forum i szok mnóstwo gier na psx ale jeden warunek aby cokolwiek pobrać zarejestruj się zarejestrowałem po kilku godzinach zauważyłem ze na forum są bardzo miłe osoby nie jakieś wredne które nigdy nie pomagają i tak zostałem nawet raz miałem taką faze zeby porzucić forum ponieważ nic mnie już tu nie interesowało (ależ ja byłem w tedy głupi, chociaż głupi to jestem dalej) ale zostałem i nie żałuję :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez markomen1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

egzekutor27
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 17 gru, 2010 13:02

Post autor: egzekutor27 »

Jak tu trafiłem? Szukałem na Google ( chyba gry psx download) i oczywiście na pierwszym miejscu ta właśnie stronka. Jestem tutaj do dziś i strona jest naprawdę super - czytelna, pomocna... a wymieniać i wymieniać. Polecam naprawdę każdemu fanowi konsol PSX

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Jak tu trafiłem :) hmmm jak każdy Wujek google poradził że jak zepsuł ci się laser w PSX to wejdź na swiatpsx.pl i tam napisz (dokładnie tak mi powiedział nie wierzycie spytajcie się go) i tak zrobiłem :) odpowiedź szybko dostałem i o forum zapomniałem ;/ Ale dziś znowu tu zajrzałem i posta naskrobałem że psx oddam komuś na stałe. I tak chyba już tu zostanę :)
(fantazja mnie poniosła nawet troche mi sie zarymowało jak nie to proszę nie psujcie mi tej chwili)

SzajbsoN
-#
Posty: 13
Rejestracja: ndz 19 lut, 2012 20:26
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie
Kontakt:

Post autor: SzajbsoN »

Czesc. Ja tu trafilem przez przypadek, bo właśnie szukałem... jak zbudowany jest playstation(chodzi mi o konsole , a nie joysticki czy memory ;P) i tak nie znalazlem tego co chciałem, bo były ogólnione obrazki konsoli a dokładnieszej budowy nie znalazłem xD.
by SzajbsoN

Awatar użytkownika
Jimm
-#
Posty: 118
Rejestracja: śr 21 gru, 2011 13:32
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jimm »

Ja po prostu w googlach wpisałem ''Forum o Playstation'' i znalazłem to forum. ;)
Obrazek

Zamazałem, żeby potem nie było że robię reklamę innych for o tej samej tematyce co to forum. ;)

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Ja tu trafiłem o ile dobrze pamiętam (było to już dawno) w poszukiwaniu gry Tekken 3. Dostałem w ten dzień PSone od sąsiada więc chciałem zagrać w Tekkena, w ten sposób znalazłem nasze forum i tak się stało że zostałem tu na dobre :D
Ostatnio zmieniony wt 10 lip, 2012 20:05 przez kerm, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

jak ja dobrze pamiętam trafiłem tutaj bo szukałem forum o psx (tak naprawde o naprawie psx :D ) I gogle pokazało mi swiatpsx.pl
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Ramp2500
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 03 cze, 2012 13:56

Post autor: Ramp2500 »

Przez google;p

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Trafiłem tu dokładnie dzisiaj ;] poszukując Tomb Raider'a (pierwszego). Przez ostatnich parę dni na YouTube'ie słuchałem z niego muzyki i postanowiłem go "odświeżyć". Miałem wcześniej jedną wersję, ale zacinała się podczas pauzy lub wchodzenia do ekwipunku (inventory). Z tego co widzę stronka jest całkiem niezła. Dziwię się tylko, że dużo wcześniej na nią nie trafiłem, bo poszukiwałem wcześniej sporo gier z PSX'a. Cóż pozostaje się tylko cieszyć. Pozdrowienia dla wszystkich. ;-)
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Dziękuję wszystkim za rejestrację na forum i zachęcam do polubienia na Facebooku ;)

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ja nigdy nie napisałem jak tutaj trafiłem. Był rok 2009. Forum dopiero wbijało "wyższy bieg". Niegdyś u kolegi grałem w medal of honor. Szukałem, szukałem aż dotarłem tutaj. Parę gier później porzuciłem konto na jakiś czas i później przypomniałem sobie o nim i postanowiłem się bardziej udzielać. Na początku nic nie wiedziałem o konsolach, teraz mogę prawie wszystko naprawić. Wchodzę tutaj niemal codziennie. To forum jest jak nałóg. ////// Do nowych użytkowników. Zostańcie i udzielajcie się! Jak najdłużej!

Awatar użytkownika
martynka
-#
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 lip, 2012 10:43

Post autor: martynka »

Szukałam, szukałam i znalazłam. Może przypadek, a może tak miało być ;)))

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Witamy :) Jeżeli można to skąd jesteś i ile masz lat ? :D

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Na to forum trafiłem już dość dawno, jednak dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować. Znalazłem je dzięki kanałowi Quake`a na YT. W którymś z filmów znajdował się link do forum i od tego czasu przeglądałem je co jakiś czas bez rejestracji.
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

Awatar użytkownika
jarząb13
-#
Posty: 59
Rejestracja: pn 24 wrz, 2012 15:25
Kontakt:

Post autor: jarząb13 »

ja forum znam od 2lat ale mi się nie chciało rejestrować maila nie miałem forum poznałem dzię ki google jak wpisałem psx
PS2 SCPH 77004

ODPOWIEDZ