Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

ŚwiatPSX : New Beggining

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Prawdą jest to co powiedział Pierce. Marnujemy czas jeżeli znowu tylko sobie gdybamy co by było gdybyśmy zrobili tak i tak. Ale takie gadanie pojawia się od dłuższego czasu, dlatego chciałem założyć ten temat, żeby powstał jakiś konkret. Ludzie którzy chcą zmian niech się udzielają tutaj, i weźmy się do jakiejś roboty. Najpierw musi powstać pomysł, potem zaś poparcie ważniejszych od nas np. LukasTe.

Pomysł Zohana z kupowaniem tematów, z jednej strony nie jest głupi, jednak z drugiej mógłby być pewną przeszkodą. Jeżeli trafi się ktoś kto chce porozmawiać na tematy np związane z PSX, musi takie kupić. Jednak skąd $? Najpierw musi porozmawiać gdzieś w jakiś darmowych działach ? OffTop ? Uważam że to może zniechęcić takiego kogoś, który najpierw musiałby siedzieć i BEZ SPAMU [bo tego nie chcę, to bez sensu, nieaktywnych userów zamieniać na spamerów], i taki ktoś musiałby najpierw sie udzielać w tematach o jakiś tam sprawach pobocznych wymyślanych dla zabicia nudy, żeby dopiero później móc napisać jeden czy dwa posty na temat na które chciał odpisać wcześniej. Nie jestem pewny czy to by przeszło.
A co do psxpower. Uważam, że najpierw wypadało by zapytać co oni sądzą na ten temat. Narazie trzeba czekać aż ich serwer znowu stanie na nogi.
A tak poruszając po raz kolejny temat Skate. Dziś dostałem od niego wiadomość zarzucającą, że nie powinienem nic oczekiwać bo on ma dopiero 10 lat. No bez przesady. Jeżeli chciał zostać Uplinkerem to nie ma nic do rzeczy jego wiek. A może właśnie ma do rzeczy i tu jest problem. Może ograniczenia wiekowe byłyby jakimś rozwiązaniem, bo jak widać młodziki, które przychodzą robią bałagan, i moim zdaniem nie jest to żadna pomoc z jego strony, gdyż trzeba go cały czas upominać, sprawdzać jego linki. To on powinien o to dbać.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Z tym kupowaniem to ja mówiłem o tematach z downloadem, a w offtopie można zrobić, że się tam nie dostaje kasy
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Aa to chyba że. To faktycznie może być dobre. Ale to już nie od nas zależy :)

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

Zohan pisze:Z tym kupowaniem to ja mówiłem o tematach z downloadem, a w offtopie można zrobić, że się tam nie dostaje kasy
Też jestem za tym :]
Tylko nad tym trzeba jeszcze popracować i coś się z tym zrobi .Ja jak znajde czas to pomyślę nad sprawami Forum akurat są święta więc jest trochę czasu ;)
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

to kupowanie to w miare dobry pomysł ;) ale ja mam jeszcze jedną propozycje skoro zbliża się nowy rok 2010 to tak na nowy rok może zmienili byśmy wygląd strony ale to taka moja mała propozycja.
masz pytanie nie krępuj się pisz ;)

psx,ps2 forever

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Teraźniejszy wygląd jest kozacki, nie trzeba nic zmieniać :)
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Na razie czytam Wasze wypowiedzi jakby "z boku", ciekawa dyskusja i każdy pomysł przemyśle oddzielnie i dopiero się wypowiem. Teraz natomiast interesuje mnie skąd pomysł sojuszu ( :roll: ) z psxpower, na jakiej podstawie? Mi się to kompletnie w głowie nie mieści.. nawet z powodu konfliktu który jakiś czas temu miał miejsce (osoby nie będące w temacie proszę o poszukanie tematu o tym).
I teraz jeszcze dodam; nie traktujmy warezu jako coś złego...

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Pomysł sojuszu jest jak narazie tylko w naszych głowach, psxpower nic na ten temat nie wie. Skąd pomysł? Istnieją tylko 2 strony o psxie, graczy jest niewielu, aktywnych userów tym bardziej. Zawsze uważałem że lepiej jest zawiązać współpracę zamiast okazywać niechęć dla tzw. konkurencji. Zauważ tylko w jeden sposób da się coś zyskać, drugi nie daje nic na +.

Charakter stron jest troszkę inny, nie jesteśmy klonami. Psxpower ma portal na który wpisy [i tak nienajlepszej jakości] trafiają raz na pół roku. Wieje nudą. Natomiast mając dobre relacje można tworzyć projekty jak wspólne wyścigi w CTR albo coś więcej. Jest temat na newsa, jest wydarzenie. Jeśli wstąpiłoby jeszcze kilka osób, to myślę że event by się rozkręcił. Temat będąc tylko na naszym forum marnował się. Przez pół roku albo i więcej nic się nie działo.
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Nie okazuje niechęci, pokazuje tylko jak wygląda sytuacja.. są tylko dwa tego typu miejsca w sieci i możemy istnieć na zasadzie zdrowej "rywalizacji", dzięki temu jest trochę urozmaicenia. Użytkownicy od nich są u nas, od nas u nich. Każdy może zdecydować co mu odpowiada.. nie musimy tego zlewać w całość. Doceniam ich za zamiłowanie do psx i naprawdę mogą na ten temat wiele się wypowiedzieć ale możemy istnieć tak jak do tej pory.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Ja jestem na "nie". Moim zdaniem to nie są poważni ludzie i pewnie nie przepadają za nami, choć tu pewnie są różne zdania.
Ostatnio zmieniony śr 30 gru, 2009 18:26 przez Blaevy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Więc LukasTe myśli to jest dobrze. ^^ Czekamy na rozpatrzenie spraw i zmiany, zaś co do sojuszu to uważam że to nie jest zły pomysł, bo potrzeba nam więcej aktywnych ludzi. I taka zdrowa rywalizacja jest troche bez sensu, bo jak narazie ta rywalizacja wygląda `Warez : Aktywni na SB`.
Tam cały czas jest prowadzona dyskusja na SB, także troche w tematach piszą, więc i tak wygląda to troche lepiej niż u nas.
I oczywiście nie traktuje wareza jako coś złego, jednak w takim wypadku trzeba się określić czy będziemy warezem z grami czy forum dla fanów PSX z pokaźnym downloadem.

P.S. Taka wiadomość do Pierce'a i Blaevy'ego, otóż teraz mamy święta i ja praktycznie cały czas jestem po za domem, tak więc nie mam za dużo czasu na próby w CTR Relic, tak więc prosze o cierpliwość, od poniedziałku wracam do jazdy. ;)

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Ponad 7000 zarejestrowanych użytkowników a tylko 8 aktywnych ?
Oczywiście nie chodzi mi o takich userów, którzy są na forum przez 3 godziny dziennie, lecz o takich którzy po prostu napiszą coś, pomogą forum albo wezmą udział w konkursach

Trzeba coś zrobić i tutaj koniecznie musi pomyśleć pan LukasTe
Ostatnio zmieniony śr 30 gru, 2009 19:47 przez Blaevy, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dreey
-#
Posty: 21
Rejestracja: śr 30 gru, 2009 18:07
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: Dreey »

Ponad 7000 zarejestrowanych użytkówników a tylko 8 aktywnych ?
Oczywiście nie chodzi mi o takich userów, którzy są na forum przez 3 godziny dziennie, lecz o takich którzy poprostu napiszą coś, pomogą forum albo wezmą udział w konkursach
Mówiłeś pewnemu userowi żeby poprawił ortografię. Pierw sam zobacz swoje błędy a potem oceniaj innych. Tutaj wymienię twoje błędy z jednego postu.
-poprostu piszę się po prostu
-użytkówników ...FAIL użytkowników literówka
Więc jak mówiłem pierw oceń siebie.

Tak jak napisałeś żeby userzy brali udział w konkursach. Aby brali udział w konkursach muszą być one. Te forum musi być bardziej rozbudowane, więcej możliwości niestety ja nie mam głowy więc nie pomogę. Ale jak na coś wpadnę na pewno napiszę w tym temacie.


Można zorganizować pewien konkurs w którym pierw wylosuję się kto z kim będzie walczył. Następnie zagrają za pomocą emulatora ePSX 1.6.0 poprzez sieć. Grą w której będzie można walczyć mogą to być np. takie gry. CTR, Mortal Combat, Teken etc.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

No masz rację, popełniłem błędy w ortografii, ale od czego jest opcja "Edytuj" :-D
Dreey chodzi mi o ortografię, którą da się jako tako czytać...

Są Bitwy Gier, a o tych pojedynkach np.w Tekken albo CTR też myślałem bo z kumplem próbowaliśmy grać przez sieć i nie było tak najgorzej, ale wątpie czy ktoś z forum się zgodzi

Dreey ja mam nadzieję że chociaż ty zostaniesz aktywnym userem :-P
Obrazek

Summoner
-#
Posty: 8
Rejestracja: śr 03 lut, 2010 22:32

Post autor: Summoner »

A nie lepiej wykonać coś w rodzaju ograniczenia? Mianowicie nowy user nie ma prawa do dwonloadu - musi albo zdobyć ileś wirtualnej kasy albo być na forum przez określoną ilość czasu. Można też wprowadzić to co widziałem na jednej stronie. Tzw. Activity Chart.
Jest to coś w rodzaju diagramu ile plików pobrałeś,skomentowałeś itd.

ODPOWIEDZ