Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Propozycje wykorzystania nowej domeny

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Propozycje wykorzystania nowej domeny

Post autor: LukasTe »

Zostały zakupione dwie nowe domeny, www.grypsx.pl (stanie się niebawem odnośnikiem do listy gier naszego fora) oraz www.grypsx.be która nie ma jeszcze zastosowania.
Mogłbym coś dla niej znaleźć ale mogę się podzielić i tak ogłaszam KONKURS OFERT. Jednak zastrzegam sobie prawo nie przyznania nagrody nikomu.

Nagrodą konkretnie jest domena grypsx.be na 6 miesięcy + miejsce na serwerze.

Warunki:
Każdy chętny przedstawia swój plan na zastosowanie domeny i części miejsca na serwerze (niewielkiej, tak by można tam umieścić mini-stronkę itp.).

Strona ta lub cokolwiek wymyślicie ma stać się częscią ŚwiataPSX. Może to być coś oryginalnego np. ciekawa recenzja jednej gry, spis czegoś, zdjęcia z wakacji.. cokolwiek, a wybiorę najciekawszą propozycję.

Nie daję bezpośredniego dostępu do serwera.

Po wyłonieniu zwycięzcy zapewniam pomoc i pełna obsługę ;) Nie martwcie się, że nie będziecie mogli sami wykonać swojego pomysły bo liczy się wizja, a nie wykonanie. Wizja wykorzystania domeny staje się głównym czynnikiem konkursu.

Czekam ;)
Ostatnio zmieniony pn 01 mar, 2010 15:25 przez LukasTe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Mógłbym korzystać z tej stronki pisząc tam różne artykuły o gracz PC i takich bzdetach

Pokazywałbym różne zdjęcia gierek prze mnie kupionych itd.

Wiem, że propozycja mierna no, ale coż :)
Obrazek

fryta
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 15 lut, 2010 20:58
Kontakt:

Post autor: fryta »

Można by zrobić stronkę gdzie były by torenty tylko i wyłącznie związane z konsolami, PSone, Ps2, PSP :mrgreen:

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ja bym zrobił z tego jakieś coś typu pomoce związane z serią PlayStation. Czyli użytkownicy udzielali by pomocy innym użytkownikom, którym np. zepsuł się laser i nie wie co z tym zrobić.

Druga propozycja: strona organizująca zawody dotyczące jakiejś gry (np. jak u nas zawody CTR, najlepsze czasy z wyścigów; wymagany screen czyli dowód)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Projekt niestety przez moją nieuwagę nie może zostać w pelni zrealizowany dlatego chwilowo wykorzystanie nowych domen pozostawiam na dalszy plan. Chodzi o pieniądze ;) Mimo, że domeny na rok wykupione..
Podobają mi sie pomysły użytkowników fyta i Zohan. Blaevy niestety ale po co adres grypsx.be do strony o PC :roll:

ODPOWIEDZ