Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Rusza Galeria Screenów!

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Rusza Galeria Screenów!

Post autor: LukasTe »

Galeria w końcu aktywna!
www.swiatpsx.pl/galeria - tutaj wrzucamy screeny z gier konsolowych. Aktualnie bedzie to wyglądać to tak, że albo dodajecie screeny do gier które są albo piszecie tutaj lub do mnie na gg prośbe o utworzenie albumu. Za jakiś miesiąc być może użytkownicy sami będą mogli tworzyć albumu. W tej chwili ta opcja jest niedostępna.
Nie ma potrzeby ponownej rejestracji. Wystarczy być użytkownikiem ŚwiataPSX.

Screeny dodajemy klikając na link "Dodaj pliki", wybieramy z dysku lub wklejamy linki i kolejne do każdej fotki wybieramy album. Sami potem możecie usuwać swoje wrzuty jeśli się pomylicie.

:P
Ostatnio zmieniony czw 20 sty, 2011 19:08 przez LukasTe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Ładnie to wygląda, cel jest dobry, zobaczę w praktyce jak to się spisuje, a potem EDIT
Obrazek

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Proponowałbym zmienienie kolorów czcionki w niektórych miejscach bo zdanie np. "Oceń ten plik (Aktualna ocena : 2 / 5 przy ilości głosów: 1)" na szarym tle jest bardzo trudne do odczytania
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Wszystkie kolory były od nowa ustawiane i mieszało mi się już od nich w głowie.. jest tam sporo niedociągnięc ale czekam na zmiany aż wyjdzie nowa wersja skryptu co mam nadzieje w końcu nastąpi :)

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Znalazłem pewien błąd w Galerii.

Kiedy jestem na stronie galerii i klikam w logo aby przejść do strony głównej wyrzuca mi błąd w przeglądarce.

Myślę że w dobrym miejscu o tym pisze :)

Awatar użytkownika
Blake
-#
Posty: 22
Rejestracja: śr 17 mar, 2010 16:53

Post autor: Blake »

Bardzo dobry pomysł dzięki tej galerii forum będzie się minimalnie wyróżniać spośród innych for.

czhgz
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 26 sty, 2010 22:32

Post autor: czhgz »

super forum, znalazłem tu gry w które grałem bardzo dawno... warto przypomnieć sobie te tytuły, które bawiły nas kiedyś i nadal bawią, dzięki:]

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Mam prośbę do wszystkich użytkowników. Panowie, bardzo was proszę, dołóżcie swoje 3 grosze i wspomóżcie galerię w postaci dodawaniu screen'ów z gier konsol Sony. W galerii są już "pierwsze" screeny, ale to zdecydowanie za mało. Miło by było gdyby znalazło się ich tam znacznie więcej, w końcu to ma być najlepsza galeria pod słońcem :P . LukasTe bardzo się starał by ów galeria powstała(która obecnie jest jeszcze w fazie testów i czeka na lepsze dni w postaci nowszej wersji skryptu), a tu tak małe zainteresowanie nią. Postarajmy się wspólnie zbudować galerię, aby ta mogła "rosnąć" ;)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Galeria jest ok ale przynajmniej u mnei wolno sie wczytuje i nie chodzi tu o duza ilosc obrazkow, bo sprawdzalem na innych galeriach zdjec i chodzi zdecydowanie szybciej, nie wiem czy to wina skryptu czy moja? :D
P.S dodalem do swojego folderu screeny z tai fu, da sie je przniesc do jakiegos innego w oglnnym dziale?
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Skrypt galerii czeka na aktualizacje, chwilowo jest jak jest :)

ODPOWIEDZ