Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Odebranie rang - konieczność

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Odebranie rang - konieczność

Post autor: LukasTe »

Z dniem 6 marca odebrano kilka rang za brak aktywności wynikającej z jej posiadania.

Uploader loleQ2008 stracił rangę i otrzymał karę 2500 $

Ulinkerzy:
hetm4n
Rav17
skate432
sosna123

stracili rangę i otrzymali karę 2500$.

Ci co pozostali i nowi którzy chcą dołączyć muszą bardziej się postarać :)

Mam nadzieję, że to działanie zostanie zrozumiane. Ranga do czegoś zobowiązuje.

Awatar użytkownika
loleQ2008
-#
Posty: 80
Rejestracja: pt 30 paź, 2009 06:59
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: loleQ2008 »

Siema...

Wież że jestem nie aktywny ale niestety nie mam aż tak dużo czasu jak kiedyś...

powód szkoła i po szkole chodzę do pracy dorabiać...
Więc nie miejcie mi za złe że jestem mało aktywny nie jestem zły że mi odebrano range bo wiem że aktualnie zasłużyłem na odebranie jej...

zobaczymy jak będę później z czasem...
PSX--->PSOne--->--->PS2Slim--->PSX--->PSP 5.00 M33-4--->PSP 5.00 M33-6--->PSP 5.50 GEN-D3--->Xbox1 80GB--->Xbox360 120GB--->PS2 Slim SCPH-77004--->Xbox360 20GB--->PS2 slim SCPH-77004

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Nie mamy za złe ale ranga musi coś znaczyć.. jeśli brakowało Ci czasu mogłeś sam o tym zawiadomić..

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Jestem szczęśliwym posiadaczem 2 rang które już straciły ważność. Przyjaciel - bo strona którą współtworzyłem nie jest już prowadzona, Redaktor - co wiąże się z poprzednim, nie piszę już własnych tekstów. Nie ma sensu czekać kilka miesięcy na nieaktywność.

PS. LukasTe reklama za którą jesteśmy Ci wdzięczni już raczej nie będzie potrzebna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Niestety potwierdzam. Zawiesiliśmy bloga i muszę pożegnać się z pisaniem przynajmniej do czasu powstania następnego projektu. Mimo wszystko postaram się zostać z forum na tyle ile pozwoli mi czas i możliwości.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ok, rozumiem Wasze decyzje. Ja niestety nie mam teraz kompletnie czasu i nawet w niektórych dniach dostepu do Internetu. Jednak nadal działamy i ciągle głowie się nad serwerem..

[ Dodano: Nie 23 Maj, 2010 12:33 ]
Pierce, "przyjaciela" nie dostałeś za blog.. i ranga pozostaje.

ODPOWIEDZ