Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Wolny transfer na chomiku!

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Wolny transfer na chomiku!

Post autor: LukasTe »

Tutaj osoby posiadające rangę wyższą niż procenty użytkowników niech piszą co chcą ściągnąć z naszego chomika, a po jakimś czasie postaramy się o udostępnienie wolnego transferu. Starajcie się jednak nieco uzasadnić swoją prośbe ponieważ z punktów ze ściągnięć aktualnie możemy prawie wykupić tylko 2GB. Poczekamy trochę i będzie 5GB. Zatem nadal dodawać pliki ale już tutaj możemy wykorzystywać przywilej nam przysługujący :)
Piszcie jaki plik i ile MB oraz dlaczego. Gdy zauważyćie, że 2GB zostało w sumie z próśb użytkowników przekroczone to teraz się wstrzymajcie i czekajcie aż znowu napiszę o wolnym transferze.

Awatar użytkownika
skate432
-#
Posty: 82
Rejestracja: pt 25 wrz, 2009 13:29
Lokalizacja: Czerna
Kontakt:

Post autor: skate432 »

Prosił bym o udostępnienie Tomba 2 The Evil Swine Return 186 MB Bo to jest fantastyczna gra.
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Son of the Mare
-#
Posty: 49
Rejestracja: ndz 02 maja, 2010 15:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Son of the Mare »

A ja proszę o udostępnienie Final Fantasy VII PL jeśli można to proszę :-)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

5 GB wolnego transferu na chomiku! Kto pierwszy ten lepszy. Hasło dostępu do chomika na czas trwania bonusu w STREFIE VIP :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?p=9925

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Prosiłbym o udostępnienie gry Potwory i Spółka, iż planuję zrobic spolszczenie do tej gry ;] Oraz kiedy będzie udostępnione zakupie vip'a ;)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ja bym prosił o Doom PL z tego linku co ja dałem
http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t= ... light=doom
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

1800 MB wolnego transferu dla wszystkich !

[ Dodano: Wto 18 Maj, 2010 23:58 ]
Koniec tego dobrego :) Zapraszam do ściągania na bezbonusowych warunkach i do uploadowania nowych plików.

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Abarai »

Ja proponuje Tales of Destiny 2
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

Awatar użytkownika
Memphis
-#
Posty: 16
Rejestracja: pt 02 kwie, 2010 14:02

Post autor: Memphis »

Ja proponuje wstawienie Civilization 2,zajefajna strategia
Nikt nie jest tak bogaty, żeby pogardzić uśmiechem,
ani tak biedny, żeby nie móc nim darzyć.

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu(Najważniejszy jest klimat w grze)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Jeśli ktoś z użytkowników chce coś ściągnąć, a nie posiada transferu to niech tutaj pisze. Umówimy się i udostępnie wolny transfer. W pierwszej kolejności VIPy ;)

[ Dodano: Pon 14 Cze, 2010 18:40 ]
Możemy się tez umowić, że jesli ktoś posiadający wyższą rangę chce coś ściągnąć z innych chomików to transfer zostanie udostępniony ale pod warunkiem, że ten ściagniety plik będzie później uploadowany na naszego chomika.

[ Dodano: Czw 24 Cze, 2010 21:15 ]
WOLNY TRANSFER DLA WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH CHOMIKA!

[ Dodano: Nie 27 Cze, 2010 11:16 ]
KONIEC TRANSFERU

ODPOWIEDZ