Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Akcja klikajrozsadnie.pl

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Akcja klikajrozsadnie.pl

Post autor: LukasTe »

Obrazek
www.klikajrozsadnie.pl

Zapraszam do zapoznania się z akcją, wspierania w komentarzach i zgłaszania stron do wyróżnienia. Patronem akcji jest swiatpsx.pl !

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Do końca nie rozumiem o co z tym chodzi. Nie klikamy w głupie reklamy na górze strony, to wiem.
Ale to na tej stronie będą zamieszczane rozsądne reklamy, np. www.swiatpsx.pl?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Na stronie akcji jest wyjaśnione o co chodzi.. to forum w 100% nie jest przyjazne użytkownikom, wtedy musiałoby być całkowicie bez reklam. Staram się by było jeszcze lepiej ale właśnie do tego potrzeba akcji ;)

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Akcje poparłem na stronie, bo prawda jest taka, że te reklamy przeszkadzają. Jednak mam takie pytanie. Do czego ta akcja dąży? Tj. co jest dokładnym celem zbierania tych poparć ?

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Abarai »

Poparłem akcje.Tez jestem przeciw reklam są troszkę denerwujące
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

'Sprzeciwiając się, możemy sprawić że reklamodawcy przyjmą bardziej ludzką formę reklamy.'
Akcja jest nieco dwojako nastawiona.. bo w niezbyt moralnie dobry sposób chce to osiągnąć.
Na stronach nie można wprost zachęcać do klikania w reklamy bo reklamodawcy 'uciekają' w takich sytuacjach.. dlatego się kombinuję na inne sposoby by zyskać.. a to wszystko dzieje się poza normalnością reklamowania czegokolwiek.. mija się to z celem. W taki sposób, że kliknięcia będą jeszcze bardziej wymuszane w ramach sprzeciwu może zacząć przynajmniej w niewielkim stopniu odnosić sukces albo przynajmniej pomóc kilku stronom.. lepiej kliknąc z pełną świadomością lub z wdzięczności i złamać "regulamin" niż kliknąć przypadkowo, a reklame i tak po chwilii wyłączyć co jest zgodne z "regulaminem" i powoduje, że reklamodawca traci pieniądze, a ten co je umieścił zyskuje. Skutek będzie taki sam, a sposób nieco lepszy :)

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

podparłem ;D

ODPOWIEDZ