Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

ŚwiatPSX TV

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Jak oceniasz pomysł?

Bardzo dobrze.
27
79%
Dobrze.
5
15%
Åšrednio.
2
6%
Źle.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Hmm.. póki co to tak. Później może przeniesiemy się do sceny lub oddzielnego działu jak już przejde do porządkowania całego forum.

[ Dodano: Sro 26 Sty, 2011 23:28 ]

Kod: Zaznacz cały

http://www.megaupload.com/?d=HJ8GITUG
Bardzo wstępna wersja Asterixa. Jeszcze głos nie zgadza się dokładnie z filmikiem.
Nie mam intra tego co było wcześniej podawane, prosiłbym o zrobienie z napisem ŚwiatPSX to szybkość się dopasuje. Ale nadal zastanawiam się czy coś lepszego nie znajdziemy. To co jest w filmie to proponuje na logotyp kanału.
Obrazek

Co do samego komentarza to o ile przez pierwsze minuty jest ok to później niestety tylko gorzej.. na pewno dużo pracy jest z tym i doceniam to ale raczej musimy postarać się o coś nieco bardziej profesjonalnego. Całość wypowiedzi można spisać, poukładać i dopiero ładnie przeczytać. Już lepiej niech będzie filmik krótszy, a bardziej konkretny i bez większych błędów.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

LukasTe, filmik już pobieram. Mam pewne problemy z komputerem wiec obejrzę go w szkole :/ .

Bardzo ładne logo. Naprawdę mi się podoba.

Co do komentarza, to oczywiście wszystko mogę poprawić. Jestem otwarty na krytykę. Wszystko spisane mam, tylko teraz nie dam rady poprawić, gdyż niestety problemy z komputerem...

A i jeszcze LukasTe jakbyś mógł pobrać i zrobić pełny odcinek z pierwszym filmikiem (ten z T'ai Fu który według mnei jest lepszy)...
hasło do moich uploadów: 1234

krecik002
-#
Posty: 14
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 11:03

Post autor: krecik002 »

Ja bym proponowal zmienic to logo zo kolega podal poniewaz ów Ninja jest uzyty w jakims herbie znanego klanu cs ( dobajze PGS D-link ) lub wystarczy go troszke przerobic . A co do pomyslu jest ok. Moglbym stworzyc "INTRO" w Adobe After Efect z tym logiem jakis dzwiek lub cos w tym stylu.

A tak nawiasem. Jezeli juz ktos chcialby robic recenzjie / solucjie / poradniki etc. przydal by sie lektor. Tnz ktos kto moglby opisac gre. Chodzi mi tu o to ze nie kazdy co zrobi filmik danej gry mowi podczas nagrywania filmikow i sie zacina lub cos. Ktos moglby nagrywac czytany z kartki glow a potem podłozyć pod filmik.

Potem dopisze co jeszcze jak mi sie przypomni.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

krecik002, a gdzie informacja, że ten klan ma prawa do tej emotki ninjy? Używamy ją od poczatku istnienia, ja znam jej pochodzenie i gdybym miał informacje, że ktoś ma na nią wyłączność to bym nie komplikował tylko wymyślilibyśmy coś innego..

Poza tym kazda pomoc mile widziana, wklejajcie pomysły, grafiki, filmy.

krecik002
-#
Posty: 14
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 11:03

Post autor: krecik002 »

Tylko mam jeden problem, nie wiem dlaczego gdy zrobie Projekt W AAF do nie moge go wyexportowac do pliku AVI ;( , nie wiem czy odpowiednia wtyczka do tego programu powinna byc ( posiadam CS5 AFF ). Jezeli ktos by mogl wyexportowac te intro niech napisze do mnie na gg. A tak nawiasem mowiac to ktos podal w jakiej rozdzielczosci maja bys nagrywane wilmy, a ja odpowiadam ze gdy uzyjemy np programu ktory nagrywa pulpit czy (nie sprawdzalem) frapsa to potem mozna film przerobic w hd by na yt byla ladna jakos video jak i dzwieku. Jak przeloguje sie na laptopa ( moze pod wieczor ) napisze jak nazywa sie dosc dobry program co nagrywa pulpit i przy tym nie traci sie wiele FPS oraz dosc dobrze kompresuje pliki avi . Ja osobiscie nagrywalem tutka ktory trwa ok 15 minut w jakosci hd na pulpicie i jakosc jest wspaniala a wazy zaledwie 30 mb.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

krecik002, filmik nagrywamy osobno a komentarz osobno. :P Na wczesniejszych stronach jest paczka z plikami. Co do Adobe After Effect to ja nie pomogę, gdyż nie bawię się tymprogramem. Filmy co najmniej 480x320 myślę. Bo taka wielkość jest optymalna do NETu. Natomiast jeśli chodzi o programy to każdy musi sobie wybrać. Nie tylko FRAPS, ale jest również CamStudio, HyperCam, Camtasia (któej ja używam) oraz wiele innych. A kompresje można przeprowadzić po stworzeniu filmiku dowolnym konwerterem.
Tak jak napisał Lukas, kazda pomoc mile widziana. I wszelkie pomysły również. :D
hasło do moich uploadów: 1234

krecik002
-#
Posty: 14
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 11:03

Post autor: krecik002 »

Chodzi mi o to ze film moze byc nagrany w takiej rozdzielczosci a przerobic potem na hd bo jak sie wrzuca filmik na youtuba traci on na jakosci.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Jak się komu uda tak niech zrobi, zbierajmy jakieś materiały. Jeśli ktoś uzyska wysoką jakość i wagę pliku taką żeby wrzucić to potem w miare sprawnie na YT to ok. Ja mogę pomóc w składaniu do kupy obrazu i dźwięku + intra. Jeszcze trzeba stworzyć ładne intro i reszte elementów, które będą dodawane do każdej produkcji. Aktualnie nie mam czasu nic poza tym zaoferować ani zająć się nagrywaniem gier. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły co do motywów wizualnych to proszę pisać ;)

To logo będzie na potrzeby odznaczenia kanału, może jako znak wodny do całości filmu. Reszta do zrobienia..

krecik002
-#
Posty: 14
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 11:03

Post autor: krecik002 »

Np zrobie Recenzjie Tekken 3 Typu :
- Jakie sa postacie
- Jak je odblokowac
- Tryby gry
itp.
Pare filmikow z walk , potem posklejac do kupy.

Tylko tak jak mowie jakis lektor by sie przydal.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

krecik002, oczywiście jestem za. A lektor to nie problem. Napiszesz reckę, i możesz ją później nagrać np w Audacity. Bez problemu można to potem zmontować z filmikiem.
hasło do moich uploadów: 1234

krecik002
-#
Posty: 14
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 11:03

Post autor: krecik002 »

Wiem tylko chodzi mi o to ze ja nie bede dobrym lektorem. Chodzi mi by wyznaczyc 1 osobe kotra by nagrywala takie cos. Zeby w każdym filmiku ktory zostanie zrobiony byl 1 lektor np taki jak w gryonline.pl w poradnikach

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Musielibyśmy przesłuchać kandydatów. :D
Ale powiem że pomysł ciekawy. To kto by chciał? Wrzucajcie jakieś próbki, przeczytajcie cokolwiek w nich i będziemy głosować.
Program do nagrywania dowolny - polecam Audacity.
hasło do moich uploadów: 1234

krecik002
-#
Posty: 14
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 11:03

Post autor: krecik002 »

Mysle ze ten temat trzabylo by bardziej rozglosnic. Chodiz mi tu o np nadanie lektorowi jakis uprawinien badz cos wyjatkowego :)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

To do Lukasa. :D Najpierw ktoś się musi zgłosić. A temat rozgłaśniajcie ile się da. Chociaż kto wie może jakieś rangi nowe dla redaktorów powstaną... :) Nie wiadomo. Najpierw musi coś powstać. A potem zobaczymy.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ