Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

ŚwiatPSX TV

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Jak oceniasz pomysł?

Bardzo dobrze.
27
79%
Dobrze.
5
15%
Åšrednio.
2
6%
Źle.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Być może, to jest tylko moje zdanie. :lol: Zawsze przewijam na animowanych filmikach. To pewnie dlatego...
Co do filmu. Nagraj komentarz, żeby to nie był czysty gameplay (bo takich jest już wystarczająco) i będzie już można dodawać intro i ramówkę. Jakość i rozdzielczość video prawidłowe. Rozmiar duży ale znowu nei ogromny więc ok wszystko. Jak napisałem wyżej niech admin pobierze, doda odpowiednie wstawki i komentarz i można startować z kanałem.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Co do komentarzu przy walkthrough, to dla mnie jest on zbędny, oglądałem kilka takich filmików np. God od War 3 (nie mam ps3 a chciałem zobaczyć czy gra nie straciła swojego niepowtarzalnego uroku na nowej konsoli) z komentarzem i bez. O niebo lepszy jest jest ten bez komentarza, gdzie można delektować się efektami dźwiękowymi gry, a nie jak ktoś papla do mikrofonu i psuje całą konstrukcje. Co innego video recenzje gdzie ludzki głos jest wymagany.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

No masz rację. Zoabczymy jak to wyjdzie w praniu... Ja myślę, że jeśli ma to być telewizja prowadzona przez ŚwiatPSX to jakiś tam komentarz powinien być. Chociaż w początkowej fazie gry. Czyli coś a'la "przedstawiam wam filmik z gry XXX itd". Ale to nie ja decyduję. ;)

PS mam cały materiał video. Jeszcze nie zsynchronizowany z audio. Podejmie się ktoś tego zadania? Film edytuję w Sony Vegas 7.0. Mogę wysłać plik *veg.

Proszę o pomoc.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

Ja się mogę trochę pobawić z tym intrem, jak mi się uda coś stworzyć to wrzucę.
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

squaier1, czekam z niecierpliwością.

Drakson, jeśli chodzi o filmik to nie wiem, czy mi się wydaje, ale masz takie kreski równoległe. Jak ja nagrałem część swojego materiału takich kresek nie mam...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

ExGamer, Mam już te 600 klatek (zdjęć) filmu tylko teraz trzeba to przerobić na film który będzie leciał z prędkością 24 klatek na sekundę. I teraz pytanie, jakim programem to zrobić bo próbowałem Windows Movie Markerem ale nie da sie takiej prędkości ustawić...

Edit:

Tutaj 600 klatek (zdjęć) :arrow: http://www.megaupload.com/?d=QH0S2I74

Tutaj podkład muzyczny :arrow: http://www.megaupload.com/?d=CQLQA3AX

[ Dodano: Nie 26 Gru, 2010 15:35 ]
Tylko tyle mi wyszło ... :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=TWOrzLJselk

Żeby dopasować do dźwięku trzeba by było przyśpieszyć 2x
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

squaier1, brawo. Jestem pod wrażeniem. Właśnie o to chodziło. To powinno być dodawane do każdego filmiku na naszym kanale. Moim zdaniem jednak powinniśmy przypieszyć animację, żeby jej końcówka nie była bez muzyki. Albo wybrać inny epicki kawałek. Zostawiam to w decyji admina.

PS jakbyś mógł jeszcze pokazać jak by to wyglądało z napisem "ŚwiatPSX" bo teraz to jest "swiatpsx". Wystarczy mi jeden screen. :Konkretniej to zamiast 2011 to powiększony napis Świat PSX. Bo obecnie ucina p i robi się takie jakby o.

Główne intro jest. Natomiast jeszcze do każdego rodzaju filmików przydałoby się jakieś fajne pół intro (czyli jakiś kilkusekundowy bumper i ramka z imieniem nazwiskie i nickiem komentującego - jeśli taki by był) z muzyczką. Takie krótkie wstępy do gier. Pewnie wiesz o co mi chodzi.

Rodzaje narazie byłyby takie:

- Walkthrought (czysty gameplay z gier)
- Gameplay (gameplay + komentarz z mini recenzją)
- WTF? (recenzje kaszanek)
- Perły PSX (no to wiadomo, gry cuda... )
- By grać po polsku... (recenzje spolszczeń gier)
- Come on! (tutaj takie ogólne filmiki bez specjalnego kierunku. Co ktoś będzie chciał powiedzieć to można będzie wrzucić)
- Najlepsze xxx (tj strzelanki, erpegi, strategie, platformówki, gry logiczne, gry akcji, wyścigi - tutaj będzie się działo. Do każdego z "Najlepszych" bardzo bym prosił o innego bumpera. Na szczęście czasu na zrobienie bumperów do tych ostatnich będzie dużo. Bo będą wydawane raz na 2/3 miesiące. Czyli będzie wystarczająco czasu, żeby wymyślić coś ciekawego. Tak więc nie trzeba się z "Najlepszymy" spieszyć).

I to chyba tyle. Najpilniejsze jest stworzenie bumperów do Walkthrought i Gameplay. Pozostałe mogą zaczekać.

PS2 jakie jeszcez kategorie można dodać do "Najlepszych" ?
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

ExGamer pasy są dlatego, ponieważ tak ustawiłem w emulatorze. Opcja scanline, dzięki której tekstury nie są takie "poszarpane" ale również daje, to efekt jakby grania przed tv. Myślę, że nie przeszkadza, to podczas oglądania, dlatego też nie wyłączałem tego efektu. squaier1 świetna robota ;)

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

ExGamer, proszę ;P

[center]Obrazek[/center]
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Drakson, ok. Rozumiem. Ja tam nagrywam czyste bez żadnych takich opcji... :D

squaier1, świetnie o to mi chodziło. Jak admin będzie to wybierze, które wrzucimy do filmów. Ja jestem za tym drugim.

PS wrzucę filmiki po południu, gdyz teraz piszę z PS3.

EDIT:

Wszystko ok. Filmik wstępnie zmontowany, tylko jest jeden problem. Zajmuje 2GB. Po konwersji do innych formatów waży kilkadziesiąt MB ale wygląda jak ****. Strasznie tracę jakość. Drakson jakiego konwertera używałeś i jakie miał opcje?
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

ExGamer nie używałem konwertera, tylko program do nagrywania CamStudio i dzięki niemu już taki rozmiar uzyskałem, czysty gameplay bez filmów, w przypadku Abe'a który trwa 10 minut zajmuje ok 160 MB a jakość już widziałeś.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hmmm to ja używałem Camtasia'i bo mi lepiej od razu nagrywać. No nic w każdym razie narazie wrzucę filmik w MPEG4 i niższej jakości. Będę próbował po kolei wszystkich formatów i kodeków, aż znajdę najlepszy. Chodzi mi o to, żebyście ocenili czy takie coś nadaje sie na 1szy Gamplay.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

Co do pół intra to takie coś może być ?

http://www.youtube.com/watch?v=zRxhLMbNH-Y
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

squaier1, mogłoby być oczywiście. Świetne. Tylko jakby było dłuższe. Bo tak to nie zdążyłem przeczytać a zniknęło. :) Ale właśnie o takie coś mi chodziło. Jakbyś mógł jakoś przedłużyć do chociaż 5 s.

PS jak będzie montowane do filmiku to bym dodał taką ramkę wyjeżdżającą z lewego dolnego rogu z napisem "Autor: xxx ".

EDIT: wersja w niskiej jakości
:arrow: http://hostuje.net/file.php?id=5dae9ff8 ... 3c56b7978d
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Nadal męcze się z komputerem, oby już niedługo wróciło wszystko do normy :)
Intro ok, ciekawie ale nie jestem pewien czy nie warto pokusić się o jakieś niespotykane motywy.. Napis to najlepiej chyba "TV Świat PSX" , w takich elementach z polskim znakiem.

Co do Pinnacle to można go ciekawie rozbudowywać dodatkami i raczej z brakiem opcji nie będzie problemu. Jednak ja musze nadal czekać aż wróci do zdrowia komp na którym odpale ten program :)

ODPOWIEDZ