Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Grupa uploader - wstępne plany

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Grupa uploader - wstępne plany

Post autor: LukasTe »

Uznałem, że w wielu sprawach powinniśmy decydować wspólnie. I tak planowane jest wprowadzenie nowej grupy Uploaderów. Nie jestem pewien co do kilku kwestii ale najpierw napiszę wstępne informacje.

Kolor rangi proponuje fioletowy. Członkowie grupy mieliby za zadanie wrzucanie plików specjalnie dla tego forum umieszczając nasz adres w linku i ewentualnie dając takie samo hasło co u nas nie będzie obowiązkowe (wiadomo jak to potrafi irytować po ściągnięciu). Aby się dostać do grupy należy wrzucić 2GB wg powyższych warunków i następnie przejść 2 tygodniowy okres próbny po którym zapadnie ostateczna decyzja. Nie nakładamy minimalnego uploadu jaki ta osoba miałyby czynić będąc już oficjalnie w grupie ale liczymy na dobrowolne działanie na rzecz rozwoju forum poprzez upload.

Przywilejem grupy będzie dostęp do Strefy VIP i wyróżniający się kolor rangi. W późniejszym czasie możliwe powiększenie skrzynki PW.

Kolejne propozycje, które wymagają Waszej opinii;
czy podawanie torrentów może być zaliczane jako działalność w tej grupie? Jak je liczyć podług zwykłego uploadu? Myślałem nad wprowadzeniem punktów za upload i podanie linku np. 1GB uploadu = 20pkt. a podanie torrentów bądź lnków z innego źródła to 1pkt. I tak uploader przekraczając przykładowo 2000pkt. mógłby zostać SuperUploaderem z większymi przywilejemi. Pozostaje jednak problem z liczeniem punktów, mi osobiście zajmowało by to dużo czasu ale mógłby każdy indywidualnie się tym zająć, mam nadzieje, że będe mógł zaufać ;-) Ilość punktów znajdowała by się pod avatarem. A może jednak liczyć tylko wrzucone własne pliki i wszelkie inne linki zostawić w spokoju? Oczywiście nie podajemy nic z żadnych polskich warezów. Mógłby każdy jedynie liczyć ile MB/GB wrzucił dla forum i ustalić próg do wyższej rangi.

Czekam na wszelkie opinie i sugestie oraz na chętnych do wstapienia do przyszłej grupy.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Spoko ja jestem za, ale dla mnie wrzucenie 2gb to może zająć duuuuużo czasu skoro wrzucenie 6mb zajęło z 20 minut... Jakbym dawał linki po 6mb to co innego :-D . Narazie biore sie za podawanie torrentów (ale yyyyyy czyli że można już?). A może zrobić z tymi torrentami tak jak z linkami? Strona ułożona alfabetycznie.

btw
Stary emotki rządzą :D
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Można podawać wraz z innymi linkami.. wtedy będzie to wszystko w jednym miejscu i lista gier będzie skupiać całość o danej grze.

Jakiś motyw świąteczny musi być, a choinki tu nie postawie ;-)

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

Hmm wg. mnie torrenty można wrzucać ale pkt za to nie powinno być albo jedynie jakaś min np 1 pkt oczywiście inaczej to by mogło wyglądać jakby ktos udokumentować że torrent jest jego własnością co do reszty to zgadzam się z powyższymi propozycjami i przy okazji jedna sugestia aby zastanowić się nad moderatorami bo jakby nie patrzeć coraz więcej dzieje się na stronie ale to jedynie propozycja.
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Proponuje jeszcze aby niektórzy uploaderzy mogli zostać właśnie moderatorami działów z linkami, wg upodobania mogli by wybrać dział do jakiej konsoli gry moderować.. te osoby najbardziej powinny wiedzieć jak te działy mają wyglądać poprawnie.

xav3ry
-#
Posty: 22
Rejestracja: śr 22 paź, 2008 21:04

Post autor: xav3ry »

A co z uploadem na P2M? Stamtąd są często szalenie szybkie transfery, a obsługa takiego Ygoowa trudna nie jest. (Tylko troche uciążliwe wpisywanie tokenów na początku wysylania, ale...)
/X

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

xav3ry, można taką metodą również przyjąc :)

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Proponuje jeszcze aby niektórzy uploaderzy mogli zostać właśnie moderatorami działów z linkami, wg upodobania mogli by wybrać dział do jakiej konsoli gry moderować.. te osoby najbardziej powinny wiedzieć jak te działy mają wyglądać poprawnie


zgadzam się z tym, nietylko dla tego ze jestem Uploaderem, ale dlatego, że Michael69 albo LukasTe będą zajmowali się konkursami, dopeszczaniem strony, solucjami, poradnikami etc. i będą mieli mało czasu, najlepiej jakoś te prace na wszystkich użytkowników rozłożyć, a nie że Pierce,LukasTe i Michael69 wszystko robią.Tym samym będzie można poznać "zaufanych" userów.

To oczywiście tylko moje zdanie
Ostatnio zmieniony pt 18 gru, 2009 10:06 przez Blaevy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Wg. mnie wrzucanie torrentów to raczej praca uplinkera niz Apache'a[apacz -> od up'ania plików] ;) Zakładając że pliki torrent są obcego autorstwa, natomiast w przypadku własnej wstawki można przyjąć np. 2x wagę pliku [seedowanie wymaga wysłania plików do conajmniej 3 innych ludzi więc to chyba sprawiedliwe]. Pozostaje kwestia jak udowodnić autorstwo torrenta oraz czy ktoś skorzysta z tego rozwiązania.

P2M to także interesujące sprawa, niemniej nie siedzę w tym więc głosu nie zabiorę [brak kompetencji :) ]. Upload mego łącza to 1/3 mega, więc jeśli przyłożę cegiełkę do zbiorów to najwyżesz bardzo skromną.
Obrazek

ODPOWIEDZ