Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Nabór na moderatora

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Nabór na moderatora

Post autor: LukasTe »

Ciągle zmierzamy w przyszłość, a zatem... wybieramy kolejnego moderatora.

Możliwość ingerencji w wypowiedzi wszystkich użytkowników, przenoszenie tematów, nadawanie ostrzeżeń - to główne choć nie jedyne dodatkowe możliwości związane z kolorem zielonym. Jest to też duża odpowiedzialność co wiąże się również z dodatkowymi przywilejami (oczywiście strefa VIP i np. możliwość ustawienia dłuższego podpisu). Jest to ranga elitarna, przysługująca najlepszym :)

Aby dołączyć do grona w którym jesteśmy teraz ja i michael69 należy się wykazać cierpliwością, wytrwałością i przywiązaniem do naszego świata ;)

Zgłaszamy kandydatury w odpowiedzi na ten temat. Jedyne wymaganie to minimum 6 miesięcy czynnego udziału w życiu forum. Kolorowy nick mile widziany.

W zgłoszeniach opisujcie to co wg Was najistotniejsze biorąc pod uwagę zasługi dla forum, plany na przyszłość (moderator ma być zdecydowany na długotrwałą współpracę) i doświadczenie w byciu moderatorem. Liczę, że będzie to osoba z własnymi pomysłami na dalszy rozwój naszej strony.

Termin zgłoszeń: 29.01.2011

Po tym terminie podejmiemy decyje w Strefie VIP lub zorganizujemy głosowanie ogólne.

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Witam.
Składam podanie na moderatora jestem z forum już pewnie gdzieś z 6 miesięcy ostatnio trochę mnie mniej ale to spowodowane nawałem nauki i innymi sprawami ale powracam ;-) , dla mnie najistotniejszą rzeczą są użytkownicy co by było bez userów ? nic, a co by było gdyby był jakby to napisać (Atak dzieci neo) na forum :D ciężko by było :] dlatego postaram się pilnować nowych użytkowników nie chodzi mi że są źli albo coś takiego ale pomóc żeby długo zostali na forum, cóż zasługi na forum to bardziej pytanie do użytkowników czy coś wniosłem do życia forum, posiadam duże doświadczenie w byciu moderatorem oraz znam poprawny język polski :mrgreen: moje plany pomysły dla forum ? znajdą się pomysły radio na forum z soundtrackami z gier to by było coś ! :-D albo akcja uświadamiania (może trochę przesadzam ) że ps1 dalej dycha i ma się dobrze co by było bez ps1 ? mamy wielki dług wdzięczności do sony :) dlatego gdy na topie są konsole ps3 albo xbox 360 możemy się postarać wprowadzić choć w malutkim stopniu ponownie modę na ps1 :]
tak więc kończę nie lubię się rozpisywać ale myślę że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

A co tam, nie będę gorszy :)
Jak już widać, z czynnych użytkowników forum jestem trzeci, co do długości pobytu. Przede mną jest tylko LukasTe i michael69. Codziennie zaglądam na forum (kilka razy) i często widzę spam zagranicznych, a rzadziej już (co dobre) opinie w temacie z linkami do gier. Jednak zdarzają się i moderator musi to zwalczać.
Potrafię pisać poprawnie w j. polskim, często widzę, jak użytkownicy nie znają zasad ortografii. Mogę poprawiać to (każdy błąd na czerwono zaznaczę). Forum trochę trzeba by uporządkować, Pierce dobrze napisał, w działach jest bałagan, gdyby zrobić dział "Archiwum", mógłbym (choć na pewno nie sam) przenosić do niego wszystkie rozwiązane sprawy, niepotrzebne tematy itp. Pomimo zielonej rangi, dalej chciałbym pełnić funkcję uplinkera.
Na pewnym forum o tematyce ogólniej, z bardzo dużym naciskiem na Counter-Strike (posiada kilka serverów, to od tego się zaczęło) czynnie pełnię funkcję moderatora działu "Mapping" (tworzenie map do gry) już od niepamiętnych czasów (na tamtym forum jestem ponad 560 dni, moderatorem jestem spokojnie rok). Znam regulamin tego forum i nigdy nie dostałem ostrzeżenia, nawet na kilku innych, w których się często wypowiadam i jestem tam od dawna. Pomagam, jeżeli ktoś ma problem (chyba, że sam nie wiem jak pomóc) i staram się możliwie najbardziej reklamować swiatpsx.pl (każdy znajomy co ma PlayStation i chciałby coś się dowiedzieć, to zapraszam go właśnie tu).
Zawsze to pewnie kogoś ciekawiło, nigdy nie podawałem, niektórych może to zdziwi.
Mój wiek - mam 16 lat (w tym roku kończę).
No, to chyba tyle
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Cześć. Postanowiłem również i ja, że się zgłoszę. Na forum jestem od około pół roku, wiec nie jestem znowu takim starym wygą, jak się to czasem niektórym wydaje. Udzielam się na forum bardzo chętnie i lubię pomagać, chociaż nie zawsze potrafię. Moim celem jako moderatora byłby oczywiście utrzymanie porządku ale także poprawianie rzuających sie w oczł błędów zarówno ortograficznych, jak i interpunkcyjnych. Jeśli pełniłbym tę funcję również poprawiałbym błędy typu brak dużej litery na początku zdania. Jedyne czego nie chciałbym robić, to poprawianie literówek. Sądzę, że literówki to nieodłączna część INTERNETU i każdego forum i chyba nie ma osoby korzystającej z Sieci, która nie robiłaby czasami błędów literowych. Oczywiście w znamienitej większości są one nie zamierzone ale wychodzą z nich nie raz ani nie dwa ciekawe i śmieszne wyrazy, dlatego jestem przeciwny ich usuwaniu. Natomiast jeśli chodzi o moje plany dotyczące forum to właściwie kilka z nich już realizuję. Czyli najważniejsze kanał na You Tube "Świat PSX TV", piszę poradnik do T'ai Fu: Wrath of the Tiger wspólnie z snakeshake'm, spolszczam (powoli ale jednak) Worms World Party wspólnie z Witoldem, z nim również myślimy nad pewnym projektem scenowym na PSXa. Oprócz rzeczy już wymienionych w moich planach byłoby stworzenie zin'a ukazującego się raz na kwartał (takie nasze czasopismo - kwartalnik) przepełnionego recenzjami (którymi zająłbym się sam bardzo chętnie), testy sprzętu (tutaj liczę na pomoc Witolda), kody (na forum już jest ich bardzo dużo - głównie za sprawą michael'a69 ale możnaby je wrzucić również do zin'u) oraz mnóstwo ciekawostek, poradników, naszych, forumowych, szperaczowych odkryć w grach. Nie ukrywam również, że moim głównym celem byłaby najstarsza z konsol SONY czyli pierwsze PlayStation. Nie oznacza to oczywiście, że PS2 i PS3 usunąłbym z forum! Nie. Jestem posiadaczem wszystkich konsol od SONY (także PSP) i jestem za rozwojem działów o tychże konsolach, ale to o PSX'ie jest w internecie najmniej i to ŚwiatPSX jest jednym z niewielu forów na którym można się wypowiadać o tej wiekowej już konsoli. Wrócę jeszcze do kwestii językowych. Błędów nie zaznaczałbym kolorami gdyż utrudniałoby to przeglądanie forum, ale tylko je podkreślał i dodawał notkę pod postem, że go edytowałem. Jako moderator podjąbym się również przeszukania wszystkich tematów z grami na PlayStation i znalezienia "padniętych" linków. Kolejnym moim celem byłoby rozwinięcie forum, jako miejsca do rozmów. Głównie chodzi mi tutaj o shoutbox'a, który na Naszym forum jest nieco zaniedbany. Hmmm. Jezcze powiem o swoich "referancjach" i doświadczeniu w prowadzeniu forum. Otóż moderatorsem nigdy nie byłem. Adminem również nie. Natomiast PHP jak i kilka innych języków programowania nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Z zamiłowania jestem informatykiem i szybko uczę się nowych skryptów i algorytmów. Również w kwestiach technicznych więc starałbym się pomagać;.

To chyba na tyle. A i wspomnę jeszcze jedynie, że mam 17 lat i chodzę; do I LO na profil mat-inf.
Ostatnio zmieniony czw 27 sty, 2011 15:21 przez ExGamer, łącznie zmieniany 2 razy.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko moderatora.
Z forum związany jestem prawie rok czasu, (za kilka dni stuknie równy roczek) a to zaledwie początek mojej długiej przygody ze Światem PSX. Chętnie pomagam innym użytkownikom oraz całemu Światu PSX jak tylko mogę. Moim głównym celem, byłoby przede wszystkim utrzymanie porządku na forum m.in:

- zniwelowanie SPAMU, który ostatnimi czasy daje się we znaki
- segregacja postów m.in przenoszenie ich do istniejących już tematów
- porządki w strefie pobieralnia: usuwanie nieaktywnych linków, uzupełnianie postów o brakujące screeny oraz opisy

Forum ciągle się rozwija, potrzeba NAM również nowości, jednak by je wprowadzić, forum przyda się"remont", aby w tym wszystkim się nie pogubić oraz by strona zachowała świeżość. Z mojej strony, obiecuję wywiązywać się należycie z obowiązków oraz stwarzać miłą atmosferę, by każdy nowy i obecny użytkownik mógł swobodnie i przejrzyście przeglądać ŚwiatPSX ;)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Drakson, głosowaniem w Strefie VIP zostałeś ogłoszony nowym moderatorem - gratuluję ! I witam w szeregach władzy forum :)

Nie bez powodu też nabór na to stanowisko został ogłoszony, czeka nas dużo pracy, zmiana w działach i porządkowanie tematów/postów ;)

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Bycie moderatorem to, wielka odpowiedzialność, ale dla mnie przede wszystkim jest to, zaszczyt że mogę pomagać ŚwiatPSX jeszcze bardziej niż dotychczas. Serdecznie pragnę podziękować wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos, dziękuje za to, że zaufaliście mojej osobie :) LukasTe dziękuje przede wszystkim Tobie, mam nadzieje, że razem z Tobą jak i z michael69, oraz wszystkimi użytkownikami forum, będzie świetnie się współpracować ;) Jeszcze raz dziękuje.

ODPOWIEDZ