Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Nowy system medalowy

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Nowy system medalowy

Post autor: LukasTe »

Witajcie użytkownicy ŚwiatPSX :)

W biegu ostatnich zmian o tej jednej musimy powiedzieć sobie na łamach tego tematu. Wprowadzony został nowy system medalowy zamiast poprzedniego który bazował właściwie na rangach. Teraz wszystko jasno i przejrzyście możemy zobaczyć w dziale "Medale" w linku dostępnym koło logo.
Każdy kto dostał medal za ostatnie wsparcie forum teraz zamiast obrazka pod rangą ma przyznany oficjalny medal. Jeśli ktoś powinien dostać, a nie ma go na honorowej liście to zgłaszajcie to tutaj

Piszcie co sądzicie o tej zmianie. Mile widziane pomysły za co mamy przyznawać kolejne medale ;)

[ Dodano: Nie 20 Mar, 2011 13:29 ]
I oczywiście zgłaszajcie wszelkie zauważone błędy. Aktualnie mogą występować bardzo często, dlatego ważne jest byście wszystko co dziwne zgłaszali do mnie.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ciekawa opcja, ale nie wiem akurat po co - mamy przecież $. :p

Jednak jest, więc należy wymyślać nowe zastosowania "medali". Z mojej strony pomysł: za konkretną ilosć POMÓGŁ medal "Pomocna Dłoń"/
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Nowy system medalowy, hmmm.... mi się podoba, jak najbardziej ;) Przede wszystkim jest milszy dla oka. Medal(e) jako specjalne wyróżnienie jest/są, bardziej znaczące niż $, a to dlatego, że to, co robimy ogółem dla ŚwiataPSX, jest docenione w szczególny sposób, a sam system można by teoretycznie traktować jako forumowe osiągnięcia (achievementy) :)

Co do propozycji, podoba mi się pomysł, który wymienił ExGamer, ale by ten pomysł miał sens i zastosowanie, użytkownicy muszą kliknąć w "POMÓGŁ" co niestety, rzadko czynią. Proponuje, by opcja "POMÓGŁ" była bardziej widoczna np. w bardziej rzucającym się dla oka kolorze, bądź pojawiające się okno z propozycją podziękowania (użytkownik sam zdecyduje czy odpowiedź okazała się dla niego pomocna czy nie, ale już chociaż będzie postawiony przed wyborem) wtedy można by przyznać medal za odpowiednią ilość podziękowań jakich się otrzymało. Co do innych zastosowań systemu medalowego, może jakieś wyróżnienia dla uploader'ów/uplinker'ów? Byłby to, w jakimś stopniu wyznacznik jakości pracy jaką wykonują.
W głowie mam jeszcze jedno wyróżnienie mianowicie, za wszelki wkład pracy dla forum, za współtworzenie, działanie na rzecz strony i dobra ogółu, jednak jest to, tylko myśl, gdyż od takich zasług jest specjalna ranga "PRZYJACIEL"

Z mojej strony, na obecną chwile to, by było tyle ;)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Aby masakrycznie zwiększyć liczbę medali, trzeba urządzać plebiscyty. Największy spamer, najlepszy upload, najlepszy uplink, najlepszy mod (tu dużo nie będzie do wyboru :P ) i takie tam. Za każde zwycięstwo w kategorii medal.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Pomysł z pomocną dłonią podoba mi się jak najbardziej. Powstanie pewnie medal, który będzie związany z dłońmi i będzie się wyróżniał.

Będą dalsze zmiany i z tym jakoś wyróżni się tę opcję. Wtedy wrócimy do medali. Nie będzie plebiscytów bez liku. To specjalne i rzadko przyznawane wyróżnienie. Czy zbędny bajer? Uważam, że nie. Forum z tego powodu nie ucierpi, a pozwoli wyróżnić tych którzy naprawdę zasłużyli.

Forumowa waluta aktualnie jest dosyć zbędna ale i z tym coś zrobimy. Każda nowość którą wprowadzam ma na celu poprawę funkcjonowania, urozmaicenie "forumowego życia" i postaram się by nie zaśmiecać całości bajerami przysłaniającymi to co u nas najważniejsze - wspólna wymiana zdań :)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Forumowa waluta aktualnie jest dosyć zbędna ale i z tym coś zrobimy.
Proponuję coś w stylu wykupowanie ostrzeżeń (-1 za jakąś sumkę), zmiana nicku itp. W końcu się zacznie je tracić ;)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Moje pomysły:

- medal "Spamer" - za dużą ilość napisanych postów
- medal "Reklamy" - za odpowiednią ilość zaproszonych osób
- medal "Długowieczny" - za wystarczająco długi staż na ŚwiatPSX, czyli np kwalifikowałby sie Zohan, michael69, admin ofc bo są na forum już od baaardzo dawna i cały czas są aktywni.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ