Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Oceniajmy gry na forum!

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ja proponowałbym zrobić forumowe "TOP 10" gier (na każdą platformę osobno) i te top 10 umieścić na początku tej listy najwyżej ocenianych.
SCEE™

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

szkoda tylko, że ludzie nie oceniają zbytnio tych gier bo większość ich w tym top'ie ma po jednym głosie i już jest na czołowych miejscach no ale trudno nic nie zrobimy z tym.

tak przy okazji pytanie mam troche z innej beczki, sorka za offtopa ale nie będę już tworzył nowego tematu niepotrzebnie, no więc za co się dostaje te "wirtaulne" pieniądze? oprócz pisania postów ofc. jeszcze wiem, że jak ktoś komuś da, poprzez naciśnięcie tego napisu "daj". Jest jeszcze jakaś inna możliwość na zdobycie ów pieniędzy?
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Kiedyś był zakup VIP'a (dostawałeś za to bodajże 5000$) ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Quake96 ma fajny pomysł:).Jeśli chodzi o wirtualne dolaresy jest niestety tak że dzieci zbyt napalają się na wirtualne miliony i walą postami typu '' Tak'' , "aha". A i za tworzenie nowych ''wnoszących coś do forum'' tematów też dostajesz $ :)

ODPOWIEDZ