Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Kolejny UpGrade ShoutBoxa :P

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Kolejny UpGrade ShoutBoxa :P

Post autor: Quake96 »

Siemka wszystkim :P
Piszę tu, bo jestem już nieco zirytowany, że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł zmodyfikowania shoutboxa o Auto Odświeżanie. Ręczne odświeżanie jest męczące dla kogoś takiego jak ja (wolny net i jeszcze wytracony limit :/), więc może dałoby radę zmodyfikować SB tak aby po wpisaniu przez kogoś wiadomości Okno samo się odświeżało i wydawało by jakiś dźwięk typu Pik (coś na wzór gg). Wiem że coś takiego jest możliwe, bo widziałem to na niejednym forum. Mam nadzieję, że Admin zainteresuje się tą małą propozycją i wkrótce wcieli ją w życie :)
Pozdrawiam.
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Modyfikacja SB jest ciągle w mojej głowie. O ile wydawanie dźwięku raczej nie będzie konieczne (nie każdemu może się to spodobać) to autoodświeżanie koniecznie musi być, racja :)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

A może by włączyć jednak ten dźwięk, bo niektórzy piszą na SB i w międzyczasie przeglądają inne stronki. Jednak mogłaby być możliwość wyciszenia tego dźwięku wg. własnych upodobań? :D
SCEE™

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Żeby nie zakładać nowego tematu napiszę to tutaj. Przydałoby się zmienić kolor linków (url). Obecnie linki mają taki sam kolor jak tekst, przy dłuższych postach trochę to przeszkadza, trzeba ich się naszukać w całym tekście. Dobrze by było jakby się jakoś wyróżniały.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

oo teraz fajnie wygląda

chyba zmiany przynoszą pozytywne nastawienie do forum
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Jeszce jeśli jest możliwość, to sugerowałbym oddanie archiwum SB. Bo np dzisiaj, nie wiem o co pytali wcześniej, gdyż już tych postów na SB nie ma. :) Zbyt dużo wpiswów. :]
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Co do archiwum, to pomysł OK, ale archiwum też nie dłuższe niż kilka dni, bo szkoda zaśmiecać serwer.

Poza tym, czy wy też tak macie, że po kliknięciu w nick osoby na SB przenosi was do jej profilu? Wcześniej po kliknięciu na nick w SB automatycznie w wpisie pojawiał się ten nick pogrubiony. To dobre, bo jeśli chce odpisać konkretnej osobie, to klikam na jej nick i wpisuje tekst, a tak muszę przepisywać Nick ręcznie i to bez pogrubienia.
Da radę zrobić tak jak było?

EDIT: Jeszcze jedno. Może admin zmniejszy łaskawie odstęp między postami w SB tak do 5 sekund, bo teraz to chyba trzeba czekać w nieskończoność :P
SCEE™

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

Dobrą opcją by było by podwójne posty nie były punktowane ;]

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

19kefir11, boisz się konkurencji? Takie życie :P Myśle, że to niepotrzebne, ale ten odstęp czasowy przeraża. :-/
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Oczywiście, że archiwum nie dłuższe niż kilka dni, albo np z 200 postów. Bo właśnie nie potrzeba nam zaśmiecać serwera. Ale co do odstępu czasowego, do ja bym nie zmieniał tego jak jest, ale dodał jeszcze przycisk "R" czyli "Refresh" - jakby ktoś chciał sam szybciej odświerzyć. :]

A punktowania sb jak dla mnie nie potrzeba, ale jak chcecie to może być. :] Na sb wolno spamić. :) Bo w końcu od tego jest.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ