Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Czyszczenie forum z Pijawek

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Czyszczenie forum z Pijawek

Post autor: Quake96 »

Siemka!
Tak ostatnio patrząc ile osób dziennie się rejestruje i ile jest już zarejestrowanych, doszedłem do wniosku, że prawie wszyscy to pijawki. No z normalnych userów byłoby myślę ze stu. A cała reszta? To pijawki i konta użyte jednorazowo. Myślę, że nadszedł czas, aby oczyścić forum z takich niepotrzebnych "pseudo userów". Więc proponuję usuwać konta wg. takiego schematu:

Ilość postów / Data ostatniego logowania

50 i więcej - 3 miesiące
30 i więcej - 2 miesiące
około 10 i więcej - 1 miesiąc
poniżej dzisięciu postów - 1 miesiąc
bez postów - tydzień

Mam nadzieję, że przyda się taki pomysł i Admin zrobi porządek z "pijawkami"

Tymczasem czekam na wasze opinie i ewentualne poprawki ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Dla mnie kasowanie kont jest zbędne. Z tego co zaobserwowałem to wielu użytkowników nawet po kilku miesiącach od rejestracji wraca i pobiera od nas gry. Fakt, można ich nazwać pijawkami. Ale skoro głównym atutem forum jest pobieralnia to wina nie jest po ich stronie. To w "rękach" osób którym zależy na rozwoju forum również w inną stronę, jest zaprezentowanie czegoś więcej niż linki do gier.

Teraz wielu osobm zależy na czasie, szuka czegoś konkretnego w Google, znajduje u nas do tego linki to się rejestruje, pobiera i nikt go nie zmusi by jeszcze został i poklikał o pogodzie. Natomiast gdy ktoś szuka tylko i informacji, czy jakiegoś poradnika to nawet nie musi się rejestrować.

Takie jest moje zdanie.

swacz1
-#
Posty: 17
Rejestracja: pt 25 cze, 2010 08:06
Lokalizacja: się biorą dzieci
Kontakt:

Post autor: swacz1 »

Może to i dobry pomysł ja tam zaglądam regularnie na forum ale się nie wypowiadam tak często ;)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

No widzisz. A potem ludzie błędnie myślą, że mają do czynienia z tyloma użytkownikami gdzie tylko ze 100 osób to normalni userzy i ponad 20000 Pijawek. Naprawdę myślę, że oczyszczanie forum jest potrzebne, bo potem przy rejestracji są problemy z dostepnością Nazwy/Nicku. Jeśli chcesz zostawić te 20000 bezsensownych kont, tylko dla reklamy, to sorry ale to nie przejdzie. Po co błędnie reklamować forum tyloma "niby userami" naprawdę wolałbym wiedzieć ilu jest stałych i aktywnych użytkowników, niż codziennie patrzeć jak co chwila nowa pijawka się rejestruje.
SCEE™

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Nie. Niech zostaną. Nie wszyscy muszą się udzielać. Nawet może być lepiej tak jak jest, niż jak te 20000 osób zacznie się udzielać. Masz pewność, że 19000 z nich to normalni ludzie, a nie bezmózgowcy, którzy będą spamować, pisać nie w tych działach, dodawać linki z wirusami, linki z grami na PC, Xboxa itp?
A taka pijawka co się nie udziela - zagląda, pobiera, poleca znajomym. Dzięki temu jest tu więcej osób i co niektórzy mogą przecież dawać datki, mimo że się nie udzielają... Mamy tu pare przykładów.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Quake96, tak jak kiedyś w dziale VIP tylko przypomnę: To nie jest forum dla nas to jest forum dla nich ;) jak chcesz więcej to poczytaj ale pewnie już czytałeś -> http://swiatpsx.pl/syf-na-forum-propozy ... 555,15.htm
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Bezsensowny pomysł. Wchodząc do sklepu i oglądając cokolwiek też musisz coś kupować? Tak samo jest z forum - jest dla wszystkich. Poza tym. Jeżeli są ,,pijawki'' , które wszystkie wybijemy, i zechcą się zalogować. Potem będą innym gadać, że bez powodu tutaj usuwamy konta. Co o nas sobie pomyślą?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Jak chcecie. W końcu to nie moja sprawa. Jeśli to nie zamuli serwera, to ok ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

O matko.. :shock: Myślałem przez chwilę że jestem świadkiem dyskusji rasistów :-D U mnie naprzykład dostęp do neta jest trudny więc najczęściej posty piszę na komórce.
Nie wiem ile czasu moze minąć zanim coś dodam..ale na stronę zaglądam dosyć często :idea:
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

Awatar użytkownika
febra1976
-#
Posty: 25
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 14:44
Lokalizacja: strzelin

Post autor: febra1976 »

Tak jest na każdym forum z którego można coś sensownego pobrać, zresztą który reklamodawca będzie zainteresowany portalem z setką użytkowników? Wywalanie wszystkich do jednego worka jako pijawki jest niemiłe. Mnie bynajmniej dziwi przechwalanie się piractwem "około 100 gier (w tym 8 oryginałów)"

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Masz coś do mojego podpisu?? Może ty się pochwal ile masz oryginałów, o ile wogóle jakieś masz. Zgaduję że wpadłeś na to forum głównie dla downloadu jak większość. Ja natomiast nie. Z tej strony pobrałem przez cały czas może z 5 gier.

Także odbij ode mnie...
SCEE™

Awatar użytkownika
febra1976
-#
Posty: 25
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 14:44
Lokalizacja: strzelin

Post autor: febra1976 »

Łał, agresywnie.
Jasnowidzem raczej nie będziesz, myślisz że gdybym zajrzał tutaj w celu zassania jakiejś gry to zwracałbym uwagę na Twój podpis.
Nie jestem krezusem ale stać mnie by co jakiś czas kupić sobie co nieco na alegro, czy ebay'u (nie wspominając giełd czy komisów). Zawsze coś się znajdzie.
Dla mnie zrozumiałe jest wywalanie trolli i zatwardziałych spamerów, ale wszystkich?
W regulaminie nie było wzmianki typu; "Udzielaj się lub spadaj" więc tego typu propozycje są co najmniej ... nie zaznajomiłem się jeszcze z userami na tym portalu ale po przeczytaniu kilku Twoich postów, stwierdzam że jesteś trochę arogancki (albo takie sprawiasz wrażenie).
Zostawiłem sobie 23 gry z PSX'a pada i zepsutą memorkę.
Mam PS2 SCP- coś tam jakieś 60 gier i Sony DualShock'a 2 też, nawet dwa.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

febra1976, ale nie wiem do czego ty dążysz? Chcesz pochwalić się że masz tyle i tyle gier? Od tego jest HydePark... Poza tym nie każdego stać, żeby kupować sobie gry - zauważ że mam 15lat geniuszu... Poza tym na forum znalazło by się może kilka osób, które nie mają ani jednego pirata w kolekcji. Poza tym, co tobie do tego, że ja gram nie tylko na oryginałach? Nie podoba Ci się, to graj dalej na swoich oryginalnych grach, a mi daj spokój. I dla twojej wiadomości - nie zareagowałem agresywnie, tylko poprostu co ma Czyszczenie forum z pijawek, do moich oryginalnych gier?


Poza tym, odkopałeś temat z maja, panie archeologu, i jakbyś dobrze poczytał to byś wiedział, że projekt nie został zrealizowany, i w sumie słusznie...
SCEE™

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

przepraszam, że się wtrącam, ale chyba niektórzy nie chcą czytać waszych napinek. PW, albo inaczej. nie na forum w dodatku offtopem.
dziękuję za uwagę.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

LISTI, ja proponuję usunąć ten cały odkop... :)
SCEE™

Zablokowany