Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Shoutboxowy spam

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Ranking SB

Wyrzucic!
8
62%
Zostawic!
5
38%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Shoutboxowy spam

Post autor: LISTI »

Witam :)

No wiec... Jak zapewne wszyscy wiedza nasz SB przeszedl sporo zmian... Auto refresh itd. Jedno mnie niepokoi. Ten shoutboxowy spam... Widze, ze jedna osoba(nie bede pisal kto) siedzi caly czas na SB i pisze nikogo nie obchodzace czasem rzeczy. Czego to jest wina? Moze rankingu "najbardziej rozgadanych"..? Kto wie... Wg. mnie powinnismy to wywalic. Wg. administracji to moze byc zly pomysl, bo mniej osob moze byc caly czas aktywnych na forum, ale dzieki usunieciu tej wg mnie zbednej opcji, na forum by byl wiekszy porzadek. Nie bede sie dalej rozpisywal, zostawiam reszte dla innych. Zalaczam ankiete, aby bylo po prostu latwiej wyczytac co i jak.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

LISTI, po 1. wiem, że chodzi o mnie. po 2. ShoutBox jest po to żeby móc pospamić i mówić ile i o czym się chce. A ranking to tylko głupi licznik, więc nie wiem czemu to tak przeżywasz. Poza tym, ty się prawie wogóle nie udzielasz na SB więc o co ten krzyk?
SCEE™

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Quake96 pisze:LISTI, po 1. wiem, że chodzi o mnie. po 2. ShoutBox jest po to żeby móc pospamić i mówić ile i o czym się chce. A ranking to tylko głupi licznik, więc nie wiem czemu to tak przeżywasz. Poza tym, ty się prawie wogóle nie udzielasz na SB więc o co ten krzyk?
o to, ze forum wyglada na zasmiecone... ale ok. wiem, ze to Cie uraza bo piszesz tam caly dzien, ale wiesz... innym to moze przeszkadzac.
troche nie fajnie to jest przynajmniej wg mnie.
Nie denerwuj sie ;). Kazdy ma prawo do wypowiedzenia sie. :)

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

Też bym był za usunięciem, komu to potrzebne jest.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

LISTI, i widzisz. postaw się w mojej sytuacji. Mnie może się nie podobać to, że napisałeś ten temat, i mogę uważać, że to jest zasmiecanie, ale ja jestem tolerancyjny i szczerze mówiąc "wisi mi" ten temat. Dla mnie to temat jak każdy inny.

A co do rankingu: Chcecie, usuwajcie. Niedługo dojdzie do tego, że najlepiej będzie wogóle usunąć SB, bo tylko tam spamią.

EDIT: Aaa i żeby było jasne, nie piszę na SB dla jakiegoś głupiego rankingu, tylko po to żeby mieć z kim podyskutować. Lepiej napisać Tutaj do kogoś niż do siebie gadać ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Od tego jest ShoutBox, od spamowania, nie jesteś w rankingu, próg jest wysoko i jest problem...
Przynajmniej SB żyje. miesiąc czy dwa temu wszystko stało tam cicho, ktoś coś napisał raz na dwa tygodnie, ogólnie nuda. Teraz jest normalniej...
o to, ze forum wyglada na zasmiecone
Co jest zaśmiecone??
Jeśli chodziło o ShoutBox, to chyba nigdy nie widziałeś forum z aktywnym SB.

Nie widze problemu w liczniku, niech jest. Ale jeżeli to aż tak bardzo przeszkadza to może niech będzie czyszczony co jakiś czas (tydzień? 2 tyg? miesiąc?)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Zohan pisze:Od tego jest ShoutBox, od spamowania, nie jesteś w rankingu, próg jest wysoko i jest problem...
Nie chodzi o to... Mnie tam ranking SB nie obchodzi(w sensie, ze moja "pozycja")

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Zohan, popieram twoją wypowiedź. Zresztą ten syf na SB to też pic na wode. Przecież SB ma limit postów i gdy przychodzi jeden nowy, to jeden stary się usuwa. Więc nie wiem w czym problem. Ten cały "spam" znika ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Wiszta all co?
Tera to trochę przesada
sam piszesz że pomagać - a zasłaniasz posty userów którzy o coś mogą pytać - ty nie jesteś q4 sam do odpowiedzi!
Zamiast piep... knocić spam w 30 wiadomościach - możesz to zmieścić w... 5ciu max
To forum ma to udogodnienie że da się pisać dosyć długo więc korzystać z tego!

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Ostry96 pisze:Wiszta all co?
Tera to trochę przesada
sam piszesz że pomagać - a zasłaniasz posty userów którzy o coś mogą pytać - ty nie jesteś q4 sam do odpowiedzi!
!
o ile mi sie zdaje, moga zalozyc nowy temat z takowym pytaniem :)

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

LISTI pisze:
Ostry96 pisze:Wiszta all co?
Tera to trochę przesada
sam piszesz że pomagać - a zasłaniasz posty userów którzy o coś mogą pytać - ty nie jesteś q4 sam do odpowiedzi!
!
o ile mi sie zdaje, moga zalozyc nowy temat z takowym pytaniem :)
Iż aż zaisz masz racje ale no zdarza się pytanie które czasami nie nadaje się na nowy temat (typu odp. tak/nie)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

wczoraj byłem świadkiem takiego pytania. na forum bylismy ja, kapcior7 i Quake96.
dalismy szybka odpowiedz i po krzyku. zawsze ktoś stara sie odpowiedziec, wiec pytania nie zanikaja :)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

ja prd... Ostry sie spina, bo wchodzi raz dziennie na forum i widzi spam na sb. Wyluzuj gume... Po to jest SB zeby spamic. Mam ochote napisac, o np. Pogodzie to napísze... A to ze wale po kilka wpisow, to dlatego ze nie od razu wszystko mi na mysl przyjdzie. Poza tym Ty tez piszac z kims na gg nie streszczasz wszystkiego w jednym wpisie, a to praktycznie to samo...
SCEE™

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Ja się wypowiem proponuje przeczytać regulamin listi :-P Nic w regulaminie nie ma dotyczącego spamu na sb chyba że lukaste się tym zajmie :-) więc nie mogę mieć nic przeciwko że sobie popisze w sb jeżeli ktoś chce pogadać to jest chat gg skype live messanger facebook nk prywatna wiadomość email telefon i wiele innych a shout box jest raczej do spraw mało ważnych dobrze że nie piszę postów w dziale off topic więc skoro nie łamie regulaminu nie można się do niego doczepiać psujecie tylko kontakty między sobą :-P choć faktycznie możesz streszczać posty w sb quake ;-).Tyle ode mnie.
A na dodatek kogo obchodzi liczba postów usera xD ? proponuję spamować ile wlezie jeżeli aż tak zależy wam na 1 miejscu :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

snejk, przyznaję Ci całkowitą rację ;) Ale ja nie pisze dla jakiegoś miejsca w rankingu. Chcecie to go usuńcie. Ja piszę, bo lubię. :P
SCEE™

ODPOWIEDZ