Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Uploady na chomikuj - Czyli płatny transfer...

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

wiesz, to nie musi być skąpstwo. są różne przyczyny braku pieniędzy ale spoko, wiem o co Ci chodzi.
Ocalić od zapomnienia PSX

Memuloo
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 23 kwie, 2012 21:50

Post autor: Memuloo »

Ale jak ktos ma plik 7.5 mb to można wgrywać na chomika . Jeżeli komus zalezy na grze to zrobił by nowe konto i sciągnał jezeli nie ma transferu :) Ale jeżeli plik waży 70 mb to wgrywać na rapida :)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Witam. Wczoraj dostałem wiadomość od serwisu chomikuj.pl, że moje pliki zostają usunięte z powodu braku uprawnień do ich rozpowszechniania. Tak więc wszystkie moje uploady, poszły się yebać. W związku z tym, rezygnuję z rangi i odradzam ten serwis hostingowy.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

miałem całe foldery z grami z psx i ps2 też około rok temu mi zablokowali :( takie chomikuj
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Z chomikuj ściągałem 6 partów GTA:SA na PC.Wydałem 14 zł a i tak 5 part był z***any.
F**k Chomikuj!

ODPOWIEDZ