Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z postowaniem

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Problem z postowaniem

Post autor: Quake96 »

Siemka.

Postanowiłem, że zgłoszę ten błąd na forum, bo nie mogę tego naprawić. Otóż chciałem napisać posta w dziale VIP, ale wyskoczyło mi coś takiego:
Method Not Implemented

GET to /posting.htm not supported.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache Server at swiatpsx.pl Port 80

Czemu coś takiego się dzieje?


EDIT: Teraz nawet PW nie mogę napisać bo wyskakuje to:



PS: Myślę że należałoby stworzyć tutaj temat "Zmiany/Błędy Forum" w którym można będzie zgłaszać takie usterki, żeby nie zakładać miliona tematów dla pojedynczych błędów ;)
Method Not Implemented

GET to /privmsg.htm not supported.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache Server at swiatpsx.pl Port 80


PS: Zauważyłem że problem jest w treści posta, a dokładniej jej fragmencie. nie da się tego fragmentu wysłać w poście ani na PW :/ Jakieś to dziwne...

EDIT 2: Udało się wysłać posta, ale trzeba było to jakoś podzielić... tylko czemu??? Post nie był za długi bo teraz podzieliłem 70% na pierwszy post i 30% na drugi post i jest OK, a jak dałem po 50% na 1 post i 50% na drugi post, to ni hu hu się nie chciało wysłać.
SCEE™

Awatar użytkownika
nowex
-#
Posty: 59
Rejestracja: śr 20 lip, 2011 12:59

Post autor: nowex »

mam to samo, napisz wszystko od początku i nie wklejaj żadnego tekstu ( przepisz całość ). Mam to samo i dlatego nie dodaje gier, bo musiałbym przepisywać linki :D
PS2 SLIM SCPH-70004+MODBO760 ,SONY DualShock2, Memory Card SONY 8 MB, 29 oryginalnych gier
PS3 80 GB, SonyDS3, MOVE, KAMERKA SONY, 12 oryginalnych gier, PSN
PS VITA

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Dziękuje za te informacje, nie wiedziałem, że jest aż taki z tym problem.
Postaram się jak najszybciej to rozwiązać.

//

Jak ktoś napotka znowu tego rodzaju problem to proszę o jak najszybszą informację prosto do mnie.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Znów mam ten sam problem. Chciałem założyć o tym temat, ale oczywiście pewnie by się nie dało :P Choć teraz jak czytam to kwestia długości posta.

W każdym razie znów pojawia mi się method not implemented. Tekst jest obszerny, więc to pewnie dlatego. Mimo to uważam, że tak nie powinno być ;)

EDIT: Podzieliłem tekst na części i dopiero mogłem napisać temat. Jednakże odpuściłem sobie, bo co kolejny post mógł zawierać już coraz mniej znaków, aż w końcu nawet zdania nie mogłem zmieścić... Choć podejrzewam, że to kwestia któregoś wyrazu, który o dziwo powoduje ten błąd.

EDIT 2: Tak jak myślałem, problemem była pewna część tekstu. Po usunięciu jej i napisaniu innego tekstu wszystko działa dobrze. Jednakże zastanawiające jest co mogło być nie tak w tych kilku zdaniach, skoro nie zawierały one nawet znaków specjalnych :shock:
SCEE™

ODPOWIEDZ